KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA nr 4/20 (bieżący)

KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA nr 4/20 (bieżący)
KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA nr 4/20 (bieżący)

KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA nr 4/2020 (bieżący)

 Zachęcamy do pozostania w domu i proponujemy Książki Magazyn do czytania nr 4/2020 będące w sprzedaży od 25 sierpnia br. w cenie 15,99 zł z bezpłatną dostawą!

 Podana cena zawiera koszt przesyłki krajowej za pośrednictwem Poczty Polskiej.Magazyn zostanie wysłany w ciągu trzech dni od daty otrzymania wpłaty. Oferta ważna do wyczerpania nakładu.

 W numerze 4/2020:

 Finaliści tegorocznej Nagrody Literackiej „Nike” wyjaśniają dla kogo napisali książki nominowane do nagrody; Mariusz Szczygieł o tym, dlaczego Czesi zrzucili Kunderę z pomnika, a oprócz tego historie seksskandali w Akademii Szwedzkiej i relacja ze spontanicznej podróży Michała Nogasia w poszukiwaniu noblistki Alice Munro - to tylko niektóre tematy, wśród wielu wywiadów, reportaży, recenzji i premier książkowych dostępnych w nowym wydaniu „Książek. Magazynu do czytania”.

 Do czego historia przez wielkie H albo jakaś historia pojedynczego człowieka może służyć literaturze? - to jedno z pytań, które Michał Nogaś i Łukasz Grzymisławski zadali 7 finalistom Nagrody Literackiej „Nike” 2020. Tegoroczni nominowani do tej prestiżowej nagrody, w najnowszym wydaniu „Książek. Magazynu do czytania" opowiadają m.in. z jakich powodów napisali wyróżnione przez Jury książki.    

 Bohaterem okładki tego wyjątkowego numeru jest Milan Kundera - jeden z największych europejskich pisarzy XX w., którego życie, za sprawą wydanej w czerwcu biografii, Czesi śledzą z wypiekami na twarzy. Mariusz Szczygieł stara się zrozumieć dlaczego jej autor, Jan Novák w tak bezlitosny sposób prezentuje twórcę literackiego arcydzieła jakim jest „Nieznośna lekkość bytu”.

 W wydaniu można przeczytać też m.in. opowieść Anny S. Dębowskiej o przypominającym powieść przygodową życiu Mashy Gessen - wybitnej dziennikarki, która nie chce określać swej tożsamości płciowej; recenzje książek przyprawiających o „dreszczyk emocji”, czy rekomendacje wartościowych lektur wraz z kalendarium najważniejszych wydarzeń literackich na najbliższe dwa miesiące.    

 W dwumiesięczniku znajdują się również nazwiska takich pisarzy, jak Twardoch, Ferrante, Ali Smith, Nunez czy Chabona - czyli autorów najważniejszych wrześniowych premier, wybranych przez redakcję magazynu. Spis literackich poleceń na jesień w stałym dodatku dwumiesięcznika - „Książki dla Dzieci i Młodszych Dorosłych”, pełnego argumentów za czytaniem książek dla dzieci nawet, gdy jest się już dorosłym.    

Cena: 15,99 zł
szt.

KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA od nr 5/20(6 wydań)

KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA od nr 5/20(6 wydań)
KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA od nr 5/20(6 wydań)

KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA od nr 5/2020 (6 wydań)

 Roczna prenumerata dwumiesięcznika Książki Magazyn do czytania obejmuje sześć kolejnych wydań i rozpoczyna się od nr 5/2020, który ukaże się 20 października 2020 r. Ostatnim wydaniem, który Państwo otrzymają będzie numer 4/2021 (wg aktualnej numeracji).

 Podana cena (59,95 zł) zawiera koszt przesyłki krajowej za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 Dla pierwszych 70 osób*, które w okresie od 25 sierpnia do 29 września 2020 r wykupią roczną prenumeratę krajową w cenie 59,95 zł, wyjątkowy prezent – książka Adama Wajraka i Nurii Selvy Fernandez pt. Kuna za kaloryferem lub Sarah M. Broom pt. Żółty dom wydawnictwa Agora.

 *Oferta dotyczy rocznej krajowej prenumeraty „Książki. Magazyn do czytania”rozpoczynającej się od numeru 5/2020. O kolejności zgłoszeń decyduje data zaksięgowania wpłaty. Nagrody zostaną wysłane w przeciągu dwóch miesięcy od daty zakończenia promocji.

 „Książki. Magazyn do Czytania” to dwumiesięcznik dla miłośników literatury i wszystkich, którzy chcą wiedzieć, co się pisze i czyta. Do każdego wydania załączamy magazyn z literaturą dla dzieci i młodszych dorosłych. W naszych wydaniach znajdziecie wywiady z najważniejszymi pisarzami na świecie, eseje i analizy czołowych polskich autorów, fragmenty nowych książek i największy przegląd najciekawszych książkowych nowości.

„Książki. Magazyn do Czytania” jest dowodem na to, że o książkach można pisać i rozmawiać równie emocjonująco, interesująco, błyskotliwie i głęboko jak o życiu. Zapraszamy, do poznawania z nami różnorodności światów, które mieszczą się między okładkami. 

 Redakcja

 Pierwszy numer kwartalnika z Januszem Korczakiem na okładce, ukazał się 14 czerwca 2011. Od 2018 wydawnictwo ukazuje się jako dwumiesięcznik.

 

Cena: 59,95 zł 95,94 zł
szt.
  • promocja
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl