Książki.Magazyn do czytania

KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA nr 4/23 (bieżący)

KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA nr 4/23 (bieżący)
KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA nr 4/23 (bieżący)

KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA nr 4/2023 (bieżący)

 Proponujemy Książki Magazyn do czytania nr 4/2023 będące w sprzedaży od 29 sierpnia br. w cenie 19,99 zł z bezpłatną dostawą do domu!

 Podana cena zawiera koszt przesyłki krajowej za pośrednictwem Poczty Polskiej. Magazyn zostanie wysłany w ciągu trzech dni od daty otrzymania wpłaty. Oferta ważna do wyczerpania nakładu.

 W numerze 4/2023:

 Jak teraz żyjemy? Takie pytanie stawia redakcja dwumiesięcznika "Książki. Magazyn do czytania" z Hanyą Yanagiharą na okładce.

 Jakie książki napisze nam AI? Jakiej edukacji potrzebujemy? Dlaczego potrzebna nam pedagogika bezwstydu? Co rządzi naszym losem - przeznaczenie czy przypadek?  Odpowiedzi na te oraz inne intrygujące pytania wraz z fascynującymi wywiadami, artykułami i recenzjami znajdą się w nowym numerze “Książki. Magazyn do czytania”.

 Bohaterką okładki najnowszego numeru jest Hanya Yanagihara, amerykańska pisarka, autorka bestsellerowej pozycji “Małe życie”, a obecnie redaktorka naczelna The New York Times Style Magazine. O Hanyi, jako outsiderce, która została jedną z czołowych pisarek Ameryki opowiada Juliusz Jurkiewicz. 

 Jerzy Jarniewicz przypomina o wielkiej i niesłusznie zapomnianej powieści Anthony’ego Trollope. Przemysław Sadura pytany przez Dorotę Wodecką o edukację wyjaśnia, na czym powinna polegać rewolucja w edukacji w Polsce, a o poszukiwaniu żelaznych praw historii opowiada Katarzyna Wężyk, zastanawiając się czy historyczne analogie mogą służyć do przewidywania przyszłości.

 W stałym dodatku dwumiesięcznika – „Książki dla Dzieci i Młodszych Dorosłych” jest m.in. rozmowa Michała Nogasia z Serge’em Blochem, który narysował komiks na podstawie Biblii, a Przemek Staroń podpowiada, które sześć supermocy pomoże dzieciom i rodzicom zmierzyć się ze szkołą.

 

 Zapraszamy!

Cena:

19,99 zł

szt.
  • nowość

KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA od nr 5/23(6 wydań)

KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA od nr 5/23(6 wydań)
KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA od nr 5/23(6 wydań)

KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA od nr 5/2023 (6 wydań)

 Roczna prenumerata dwumiesięcznika „Książki Magazyn do czytania” obejmuje sześć kolejnych wydań i rozpoczyna się od nr 5/2023, który ukaże się 24 października 2023 r. Ostatnim wydaniem, który Państwo otrzymają będzie numer 4/2024 (wg aktualnej numeracji).

 Podana cena (90,00 zł) zawiera koszt przesyłki krajowej za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 Dla pierwszych 70 osób*, które w okresie od 29 sierpnia – 3 października 2023r. wykupią roczną prenumeratę krajową w cenie 90,00 zł wyjątkowy prezent – 35 egz. „Dzikie psy ”Julia Łapińska Wydawnictwo Agora lub 35 egz. „Czasem czuły, czasem barbarzyńca” Tomasz Kwaśniewski, Jacek Masłowski Wydawnictwo Agora

 *Oferta dotyczy rocznej krajowej prenumeraty „Książki. Magazyn do czytania” rozpoczynającej się od numeru 5/2023. O kolejności zgłoszeń decyduje data zaksięgowania wpłaty. Nagrody zostaną wysłane w przeciągu dwóch miesięcy od daty zakończenia promocji.

 „Książki. Magazyn do Czytania” to dwumiesięcznik dla miłośników literatury i wszystkich, którzy chcą wiedzieć, co się pisze i czyta. Do każdego wydania załączamy magazyn z literaturą dla dzieci i młodszych dorosłych. W naszych wydaniach znajdziecie wywiady z najważniejszymi pisarzami na świecie, eseje i analizy czołowych polskich autorów, fragmenty nowych książek i największy przegląd najciekawszych książkowych nowości.

„Książki. Magazyn do Czytania” jest dowodem na to, że o książkach można pisać i rozmawiać równie emocjonująco, interesująco, błyskotliwie i głęboko jak o życiu. Zapraszamy, do poznawania z nami różnorodności światów, które mieszczą się między okładkami. 

 Redakcja

 Pierwszy numer kwartalnika z Januszem Korczakiem na okładce, ukazał się 14 czerwca 2011. Od 2018 wydawnictwo ukazuje się jako dwumiesięcznik.

 Więcej informacji o działalności „Książek. Magazynu do czytania”, największego pisma literackiego w Polsce, znaleźć można na popularnych profilach dwumiesięcznika: na Facebooku (ponad 57 tysięcy obserwujących), Instagramie (ponad 18 tysięcy obserwujących) oraz w cotygodniowym, popularnym Booksletterze (Wyborcza.pl/newslettery). Od października 2021 r. w ramach podcastu „8:10” „Gazety Wyborczej” można słuchać nowego cyklu „Książki. Magazyn do słuchania” związanego z magazynem. Gospodarzem serii jest Michał Nogaś, który w każdym odcinku rozmawia z autorkami, autorami, tłumaczkami, tłumaczami, ilustratorkami i ilustratorami m.in. o ich dziełach, planach i pomysłach: Wyborcza.pl/podcast.

 Zapraszamy!

Cena:

90,00 zł

Cena regularna: 119,94 zł

Prenumerata
  • promocja
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl