Książki.Magazyn do czytania

KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA nr 1/24 (bieżący)

KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA nr 1/24 (bieżący)
KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA nr 1/24 (bieżący)

KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA nr 1/2024 (bieżący)

 Proponujemy Książki Magazyn do czytania nr 1/2024 będące w sprzedaży od 27 lutego br. w cenie 19,99 zł z bezpłatną dostawą do domu!

 Podana cena zawiera koszt przesyłki krajowej za pośrednictwem Poczty Polskiej. Magazyn zostanie wysłany w ciągu trzech dni od daty otrzymania wpłaty. Oferta ważna do wyczerpania nakładu.

 W numerze 1/2024:

 Biografie, kryminały na wczesną wiosnę, teksty o influencerach oraz o tym w co wierzą ludzie, którzy zmieniają świat, a także inspirujące rozmowy, eseje i recenzje tworzą pierwsze w tym roku wydanie „Książek. Magazynu do czytania”.

 Bohaterem okładki jest James Baldwin, wielki pisarz, który w swoich dziełach nigdy nie unika szczerego do bólu dzielenia się najtrudniejszymi emocjami. O tym, że kochamy go nie tylko za to co napisał, ale także za to jaki był opowiada Renata Lis. Z kolei w podróż, w której poznajemy tematy klasyka zabiera nas Anna Pochmara. Poznamy pięć książek jego autorstwa, które warto znać, m.in esej "Zapiski syna tego kraju" o stosunkach rasowych w USA czy debiutancką powieść "Głoś to na górze".

 „Sponsorką numeru” jest Jolanta Brach Czaina - znakomita filozofka, twórczyni m.in "Szczelin istnienia" czy "Rzeczywistości komponowanej", o której dowiecie się pięć intrygujących ciekawostek.

 Historię magnata medialnego, Ruperta Murdocha, który nieodwracalnie popsuł media, a wraz z nimi świat przedstawia Maciej Jarkowiec. Michał Nogaś rozmawia z francuską pisarką i noblistką Annie Ernaux o aktualnych wydarzeniach na świecie, o aborcji oraz o żalu, na który czasu dziś nie ma. Nowe wydanie „Książek” zawiera także list miłosny George'a Saundersa - opowiadanie o tym, że na świecie mówi się za dużo o odwadze, a za mało o umiarze. Z kolei Michał Rusinek fetuje powrót autora komiksu „Calvina i Hobbesa” po dekadach milczenia. Po szafie Jane Austin buszuje Karolina Sulej w poszukiwaniu rozważnych i romantycznych strojów pisarki, a Weronika Mulej bierze na warsztat biografię Anny Wintour.

 W tym numerze piszemy także o najlepszych kryminałach na wiosnę. Premiery z dreszczykiem polecają Marta Bratkowska i Marta Górna. Do tego rozmowa z Wojciechem Chmielarzem, który sprzedał już ponad milion kryminalnych polskich powieści. W naszej stałej rubryce "Co nas zachwyca" recenzujemy m.in. nowe powieści Coetzeego i Strout oraz debiuty Kim de l’Horizon i Marii Halber.

 W wydaniu nie zabraknie stałego dodatku z rekomendacją książek dla dzieci i młodszych dorosłych.

 Więcej informacji o magazynie znaleźć można na jego popularnych profilach: na Facebooku, Instagramie, w cotygodniowym, popularnym Booksletterze, a także na Wyborcza.pl/ksiazki.

 Zapraszamy!

Cena:

19,99 zł

szt.
  • nowość

KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA od nr 2/24(6 wydań)

KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA od nr 2/24(6 wydań)
KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA od nr 2/24(6 wydań)

KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA od nr 2/2024 (6 wydań)

 Roczna prenumerata dwumiesięcznika „Książki Magazyn do czytania” obejmuje sześć kolejnych wydań i rozpoczyna się od nr 2/2024, który ukaże się 30 kwietnia 2024 r. Ostatnim wydaniem, który Państwo otrzymają będzie numer 1/2025 (wg aktualnej numeracji).

 Wysyłkę realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej pod wskazany adres, a koszt przesyłki pocztowej na terenie kraju pokrywa Wydawnictwo.

 Dla pierwszych 70 osób*, które w okresie od 27 lutego do 9 kwietnia 2024 r. wykupią roczną prenumeratę krajową w cenie 99,00 zł wyjątkowy prezent od Wydawnictwa Agora – 35 egz. „Gęsiego. Z miasta na wieś” Marcina Wójcika oraz 35 egz. „Mamy do pogadania. Matki świata o miłości, sile i trudnych wyborach” Anny Pamuły

 *Oferta dotyczy rocznej krajowej prenumeraty „Książki. Magazyn do czytania” rozpoczynającej się od numeru 2/2024. O kolejności zgłoszeń decyduje data zaksięgowania wpłaty. Nagrody zostaną wysłane w przeciągu dwóch miesięcy od daty zakończenia promocji.

 „Książki. Magazyn do Czytania” to dwumiesięcznik dla miłośników literatury i wszystkich, którzy chcą wiedzieć, co się pisze i czyta. Do każdego wydania załączamy magazyn z literaturą dla dzieci i młodszych dorosłych. W naszych wydaniach znajdziecie wywiady z najważniejszymi pisarzami na świecie, eseje i analizy czołowych polskich autorów, fragmenty nowych książek i największy przegląd najciekawszych książkowych nowości.

„Książki. Magazyn do Czytania” jest dowodem na to, że o książkach można pisać i rozmawiać równie emocjonująco, interesująco, błyskotliwie i głęboko jak o życiu. Zapraszamy, do poznawania z nami różnorodności światów, które mieszczą się między okładkami. 

 Redakcja

 Pierwszy numer kwartalnika z Januszem Korczakiem na okładce, ukazał się 14 czerwca 2011. Od 2018 wydawnictwo ukazuje się jako dwumiesięcznik.

 Więcej informacji o działalności „Książek. Magazynu do czytania”, największego pisma literackiego w Polsce, znaleźć można na popularnych profilach dwumiesięcznika: na Facebooku (ponad 57 tysięcy obserwujących), Instagramie (ponad 18 tysięcy obserwujących) oraz w cotygodniowym, popularnym Booksletterze (Wyborcza.pl/newslettery), a także na Wyborcza.pl/ksiazki.

Bez względu na wzrost cen gwarantujemy stałą cenę przez cały okres trwania prenumeraty. Zamawiając prenumeratę dwumiesięcznika możesz zaoszczędzić czas i pieniądze, a my w trosce o Twój komfort i bezpieczeństwo zapewnimy dostawę pod wskazany adres!

 Zapraszamy!

Cena:

99,00 zł

Cena regularna: 119,94 zł

Prenumerata
  • promocja
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl