Książki.Magazyn do czytania

KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA nr 1/23 (bieżący)

KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA nr 1/23 (bieżący)
KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA nr 1/23 (bieżący)

KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA nr 1/2023 (bieżący)

 Proponujemy Książki Magazyn do czytania nr 1/2023 będące w sprzedaży od 21 lutego br. w cenie 19,99 zł z bezpłatną dostawą do domu!

 Podana cena zawiera koszt przesyłki krajowej za pośrednictwem Poczty Polskiej.Magazyn zostanie wysłany w ciągu trzech dni od daty otrzymania wpłaty. Oferta ważna do wyczerpania nakładu.

 W numerze 1/2023:

 Dlaczego Pinokio przeraża Marcina Wicha? Kto nauczył nas populizmu? Co nas zachwyca, a co nie? Odpowiedzi na te i inne pytania wraz z inspirującymi wywiadami, esejami i recenzjami znajdują się w najnowszym numerze „Książek. Magazynu do czytania”. 

 Bohaterem okładki najnowszego magazynu jest Marcin Wicha, eseista i autor książek dla dzieci opowiada m.in. o 7 baśniach, które powinni przeczytać dorośli. „Sponsorem numeru” jest natomiast noblistka Wisława Szymborska, której cytaty z jej mniej znanych wierszy zostały rozsiane po całym magazynie. Dodatkowo w lutowym wydaniu Wojciech Orliński rozmawia z Jo Nesbø, Michał Nogaś w wywiadzie z AlejandroZabmrą szuka analogi między Chile, a Polską, a o losie ghostwriterów pisze Natalia Szostak.

 Stały dodatek dwumiesięcznika – „Książki dla Dzieci i Młodszych Dorosłych”, tym razem również jest niezwykle interesujący – czytelniczki i czytelnicy znajdą w nim rekomendacje nowości dla dzieci w różnym wieku, opowieść Karoliny Kija o współczesnych siłaczkach oraz felieton Jacka Podsiadły o Sienkiewiczu w Ameryce.

 Więcej informacji o działalności „Książek. Magazynu do czytania”, największego pisma literackiego w Polsce znaleźć można na popularnych profilach dwumiesięcznika: na Facebooku (ponad 57 tysięcy obserwujących) i Instagramie (ponad 18,5 tysięcy obserwujących) oraz w cotygodniowym, popularnym Booksletterze(Wyborcza.pl/newslettery). Od października 2021 r. w ramach podcastu „8:10” „Gazety Wyborczej” można słuchać nowego cyklu „Książki. Magazyn do słuchania” związanego z magazynem. Gospodarzem serii jest Michał Nogaś, który w każdym odcinku rozmawia z autorkami, autorami, tłumaczkami, tłumaczami, ilustratorkami i ilustratorami m.in. o ich dziełach, planach i pomysłach: Wyborcza.pl/podcast.

 

Zapraszamy!

Cena: 19,99 zł
szt.
  • nowość

KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA od nr 2/23(6 wydań)

KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA od nr 2/23(6 wydań)
KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA od nr 2/23(6 wydań)

KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA od nr 2/2023 (6 wydań)

 Roczna prenumerata dwumiesięcznika Książki Magazyn do czytania obejmuje sześć kolejnych wydań i rozpoczyna się od nr 2/2023, który ukaże się 25 kwietnia 2023 r.Ostatnim wydaniem, który Państwo otrzymają będzie numer 1/2024 (wg aktualnej numeracji).

Podana cena (90,00 zł) zawiera koszt przesyłki krajowej za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 Dla pierwszych 70 osób*, które w okresie od 21 lutego do 4 kwietnia 2023r.wykupią roczną prenumeratę krajową w cenie 90,00 wyjątkowy prezent – książka pt. „Kołysanka” Maciej Siembieda lub książka „Czerwone jezioro” Julia Łapińska wydawnictwa Agora.

 *Oferta dotyczy rocznej krajowej prenumeraty „Książki. Magazyn do czytania”rozpoczynającej się od numeru 2/2023. O kolejności zgłoszeń decyduje data zaksięgowania wpłaty. Nagrody zostaną wysłane w przeciągu dwóch miesięcy od daty zakończenia promocji.

 „Książki. Magazyn do Czytania” to dwumiesięcznik dla miłośników literatury i wszystkich, którzy chcą wiedzieć, co się pisze i czyta. Do każdego wydania załączamy magazyn z literaturą dla dzieci i młodszych dorosłych. W naszych wydaniach znajdziecie wywiady z najważniejszymi pisarzami na świecie, eseje i analizy czołowych polskich autorów, fragmenty nowych książek i największy przegląd najciekawszych książkowych nowości.

„Książki. Magazyn do Czytania” jest dowodem na to, że o książkach można pisać i rozmawiać równie emocjonująco, interesująco, błyskotliwie i głęboko jak o życiu. Zapraszamy, do poznawania z nami różnorodności światów, które mieszczą się między okładkami. 

 Redakcja

 Pierwszy numer kwartalnika z Januszem Korczakiem na okładce, ukazał się 14 czerwca 2011. Od 2018 wydawnictwo ukazuje się jako dwumiesięcznik.

Więcej informacji o działalności „Książek. Magazynu do czytania”, największego pisma literackiego w Polsce, znaleźć można na popularnych profilach dwumiesięcznika: na Facebooku (ponad 57 tysięcy obserwujących), Instagramie (ponad 18 tysięcy obserwujących) oraz w cotygodniowym, popularnym Booksletterze(Wyborcza.pl/newslettery). Od października 2021 r. w ramach podcastu „8:10” „Gazety Wyborczej” można słuchać nowego cyklu „Książki. Magazyn do słuchania” związanego z magazynem. Gospodarzem serii jest Michał Nogaś, który w każdym odcinku rozmawia z autorkami, autorami, tłumaczkami, tłumaczami, ilustratorkami i ilustratorami m.in. o ich dziełach, planach i pomysłach: Wyborcza.pl/podcast.

 

Zapraszamy!

Cena: 90,00 zł 119,94 zł
Prenumerata
  • promocja
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl