WYSOKIE OBCASY - PRACA od nr 3/22 ( 4 wydania )

  • promocja
  • nowość
Wysyłka: 1 września
Cena: 47,99 zł 63,96 zł 47.99
ilość Prenumerata

towar niedostępny

Opis

PRACA WYSOKIE OBCASY od nr 3/2022 (4 numery)

Roczna prenumerata dwumiesięcznika Praca Wysokie Obcasy obejmuje cztery kolejne wydania i rozpoczyna się od nr 3/2022, które ukaże się 1 września 2022 r. Ostatnim wydaniem, który Państwo otrzymają będzie numer 2/2023 (wg aktualnej numeracji).

Podana cena (47,99 zł) zawiera koszt przesyłki krajowej za pośrednictwem Poczty Polskiej.

25 pierwszych osób*, które w okresie 3 czerwca – 11 sierpnia 2022 wykupią roczną prenumeratę krajową w cenie 47,99 zł, otrzymają prezent gwarantowany w postaci książki Esther Duflo i Abhijit V. Banerjee pt. „Good Economics. Nowe rozwiązania globalnych problemów”.

* O kolejności zgłoszeń decyduje data zaksięgowania wpłaty. Nagrody zostaną wysłane wraz z pierwszym wydaniem w prenumeracie tj. nr 3/2022.
Praca Wysokie Obcasy to pismo, które chce inspirować kobiety i pomagać im w realizacji wyznaczonych celów zawodowych, bez straty dla życia osobistego. Magazyn dostarcza praktycznych informacji o pracy, pasji, życiu, psychologii, nauce i technologiach. Jest odpowiedzią na potrzeby czytelniczek oraz trendy, jakie wyznacza rynek, gdzie kobiety liczą się coraz bardziej i mają coraz więcej do powodzenia.

Zamawiając prenumeratę zaoszczędzasz czas i pieniądze!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl