WYSOKIE OBCASY - PRACA od nr 3/2020 ( bieżący)

Cena: 13,99 zł 13.99
ilość Prenumerata

Opis

Praca Wysokie Obcasy nr 3/2020 (bieżący)

 

Zachęcamy do pozostania w domu i proponujemy dwumiesięcznik Praca Wysokie Obcasy nr 3/2020 (numer bieżący) w cenie 13,99 zł z bezpłatną dostawą!

 

Podana cena zawiera koszt przesyłki krajowej za pośrednictwem Poczty Polskiej. Magazyn zostanie wysłany w ciągu trzech dni od daty otrzymania wpłaty. Oferta ważna do wyczerpania nakładu.

 

W numerze 3/2020:

 

- Warto pielęgnować nawet drobne problemy i porażki. Pielęgnować, czyli doceniać, że dzięki nim się uczymy, wyciągamy wnioski, dowiadujemy się, że nie jesteśmy perfekcyjne i że nie zawsze będzie tak jak teraz. – mówi bohaterka okładki Dorota Warakomska w rozmowie z redaktor naczelną dwumiesięcznika Joanna Mosiej-Sitek oraz Karoliną Jarosiewicz. Właśnie ukazał się jej poradnik dla kobiet o wystąpieniach publicznych  „Śmiało. Mów własnym głosem” wydany nakładem Wydawnictwa Agora.

 

Tematem numeru są nowe trendy na rynku pracy – jakich kompetencji będzie wymagał pracodawca od pracowników w czasach po pandemii? Jak koronawirus wpłynie na dotychczasowy model pracy? Supermentor? Specjalista od sztucznej inteligencji? Lekarz medycyny integralnej? – jakie będą zawody przyszłości po koronawirusie? Jakie wyzwania wywołane zmianami klimatycznymi czeka każdą z branż? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań udzielają czołowi analitycy rynku i innowacji przedstawiając m.in.  trendy cyfrowego świata, które w najbliższej przyszłości mogą zrewolucjonizować świat.

W najnowszym wydaniu dwumiesięcznika m.in. osiem lekcji, które ludzkość powinna wyciągnąć z pandemii oraz wskazówki jak zarządzać zespołem, gdy firma jest w kryzysie.

Oprócz tego w wydaniu znajdziecie m.in. inspirującą rozmowę z Kingą Stanisławską, członkinią zarządu Europejskiej Rady ds. Innowacji, jedną z najważniejszych kobiet w europejskim świecie technologii; wywiad z Claire L. Evans, autorką książki „Pionierki internetu” czy historię kariery pierwszej kobiety-szefowej „Washington Post” Katharine Gharm. Nie zabraknie również modowych trendów na służbowy dress code w świecie po pandemii oraz porad związanych z cyberbezpieczeństwem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl