WYSOKIE OBCASY - PRACA od nr 1/2020 ( 6 numerów )

  • promocja
  • nowość
Cena: 69,95 zł 83,94 zł 69.95
ilość szt.

Opis

WYSOKIE OBCASY Wydanie Specjalne z cyklu PRACA Prenumerata roczna obejmuje 6 numerów Wydania Specjalnego Wysokich Obcasów z cyklu PRACA ukazujących się co dwa miesiące. Prenumerata rozpoczyna się od numeru, który ukaże się około 7 stycznia 2020.

Podana cena (69,95 zł) obejmuje koszty przesyłki krajowej.

Uwaga! Dla pierwszych 50 osób*, które wykupią prenumeratę roczną, wyjątkowy prezent – książka Agnieszki Jucewicz pt. „Czując”.

*Oferta dotyczy rocznej krajowej prenumeraty WYSOKIE OBCASY Wydanie Specjalne z cyklu PRACA i obowiązuje od 31 października do 20 grudnia 2019 r. O kolejności zgłoszeń decyduje data zaksięgowania wpłaty. Nagrody zostaną wysłane w ciągu 30 dni od daty zakończenia promocji. „Wysokie Obcasy Wydanie Specjalne z cyklu PRACA " to pismo, które chce inspirować kobiety i pomagać im w realizacji wyznaczonych celów zawodowych, bez straty dla życia osobistego. Magazyn dostarcza praktycznych informacji o pracy, pasji, życiu, psychologii, nauce i technologiach. Jest odpowiedzią na potrzeby czytelniczek oraz trendy, jakie wyznacza rynek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl