WYSOKIE OBCASY - PRACA nr 4/21( bieżący)

  • nowość
Wysyłka: 3 dni
Cena: 15,99 zł 15.99
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Praca Wysokie Obcasy nr 4/2021 (bieżący)

 Zachęcamy do pozostania w domu i proponujemy dwumiesięcznik Praca Wysokie Obcasy nr 4/2021 (numer bieżący) w cenie 15,99 zł z bezpłatną dostawą!

 Podana cena zawiera koszt przesyłki krajowej za pośrednictwem Poczty Polskiej. Magazyn zostanie wysłany w ciągu trzech dni od daty otrzymania wpłaty. Oferta ważna do wyczerpania nakładu.

 W numerze 4/2021:

 Wysokie Obcasy Praca" z raportem specjalnym o karierze na drugie pół życia

 Bohaterką okładki grudniowego wydania „Wysokich Obcasów Praca” jest 56-letnia aktorka Sarah Jessica Parker. O tym, jak gwiazda serialu „Seks w wielkim mieście” odważyła się publicznie zestarzeć, a także o jej karierze, życiu rodzinnym i własnej firmie projektowej pisze na łamach magazynu Izabela Farenholc. 

 Artykuł otwiera specjalny raport numeru #50PLUSMINUS, w którym redakcja podejmuje temat kariery zawodowej kobiet w ich drugiej połowie życia. Czytelniczki znajdą w tej części magazynu m.in. rozmowy z ekspertami, w tym z prof. Agnieszką Chłoń-Domińczak z Instytutu Statystyki i Demografii SGH, liderki polskiej grupy badawczej „Badania zdrowia, starzenia się i procesów przechodzenia na emeryturę w Europie”. O stanie zdrowia Polaków na tle innych mieszkańców Europy, sytuacji zawodowej dojrzałych pracowników oraz aktywności społecznej polskich seniorów opowiada ona dziennikarce Iwonie Dominik. 

 Joanna Pruszyńska-Witkowska, inicjatorka kampanii Woman Update oraz współzałożycielka Future Collars – szkoły programowania i kompetencji cyfrowych radzi z kolei czytelniczkom magazynu, aby nauczyły się kodowania, przedstawiając pięć powodów, by w każdym wieku polubić IT. W raporcie ukazały się także rozmowa z psychoterapeutką Ewą Woydyłło-Osiatyńską o polskich silversach i ich sytuacji na rynku pracy, wywiad z amerykańsko-francuską dziennikarką Pamelą Druckerman o dojrzewaniu do dorosłości i sztuce akceptacji, a także historia Lucy Kellaway, która w wieku 57 lat rzuciła pracę felietonistki w „Financial Timesie”, by zostać nauczycielką. 

 Na łamach grudniowego wydania „Wysokich Obcasów Ekstra” redakcja magazynu zapytała ponadto pięć ekspertek z różnych dziedzin, na czym warto się skupić w nadchodzącym 2022 r. O tym, jakie kompetencje nabyć, w co inwestować pieniądze i czas oraz czego się nauczyć i co przeczytać podpowiadają: analityczka trendów Natalia Hatalska, prezeska Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy” Bianka Siwińska, futurolożka i badaczka rozwoju sztucznej inteligencji Aleksandra Przegalińska, polityczka i ekonomistka Henryka Bochniarz oraz szefowa hubu edukacyjnego Lightness Zyta Machnicka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl