WYSOKIE OBCASY - PRACA nr 2/22( bieżący)

  • nowość
Wysyłka: 4 dni
Cena: 15,99 zł 15.99
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Praca Wysokie Obcasy nr 2/2022 (bieżący)

Zachęcamy do pozostania w domu i proponujemy dwumiesięcznik Praca Wysokie Obcasy nr 2/2022 (numer bieżący) w cenie 15,99 zł z bezpłatną dostawą!

Podana cena zawiera koszt przesyłki krajowej za pośrednictwem Poczty Polskiej. Magazyn zostanie wysłany w ciągu trzech dni od daty otrzymania wpłaty. Oferta ważna do wyczerpania nakładu.

W numerze 2/2022:

Tematem głównym najnowszego wydania „Praca Wysokie Obcasy” są pracujące matki. Redakcja magazynu opowiada o buncie Matki Polki i zastanawia się, dlaczego kobiety w Polsce tak późno decydują się na potomstwo, a tym, które posiadają już dzieci, jak udaje się łączyć życie zawodowe i rodzinne.
W tej części numeru redakcja rozmawia także z działaczką feministyczną zajmującą się prawami reprodukcyjnymi Nadią Oleszczuk. Aktywistka opowiada o cały czas istniejącej we współczesnym świecie dyskryminacji kobiet, braku możliwości rozwoju zarówno na polu zawodowym, jak i rodzinnym, braku zabezpieczeń socjalnych dla matek czy odpowiednich rozwiązań systemowych.
Okładkowym tematem numeru jest powrót do pracy w biurze. O tym, czy w ogóle nastąpi i jak będzie wyglądał wielki „come back” do pracy stacjonarnej, podobnej do tej sprzed pandemii COVID-19 pisze dziennikarka Edyta Bryła.
W dziale „Psychologia” czytelniczki przeczytają z kolei wywiad Ewy Pągowskiej z psycholożką społeczną dr Ewą Jarczewską-Ger, która tłumaczy, w jaki sposób pracować, gdy obok nas, tuż za wschodnią granicą toczy się wojna. Edyta Bryła opisuje natomiast powstały w czasie pandemii nowy typ pracy, polegający na jej unikaniu.
W nowej „Pracy Wysokie Obcasy” znaleźć można odpowiedzi na pytania, skąd się bierze autorytet i jak go utrzymać, w jaki sposób radzić sobie z wysokowrażliwością oraz jakie trendy w technologii i nauce przewiduje na najbliższy czas futurolożka Amy Webb.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl