WYSOKIE OBCASY EXTRA od nr 9/2019 (12 numerów)

QOB_201908_okladka proporcjonalna.jpg
  • promocja
  • nowość
Cena: 89,00 zł 95,88 zł 89.00
ilość Prenumerata

Opis

 WYSOKIE OBCASY EXTRA od nr 9/2019 (12 numerów)

Roczna prenumerata miesięcznika Wysokie Obcasy Extra obejmuje dwanaście kolejnych wydań i rozpoczyna się od nr 9/2019, który ukaże się 22 sierpnia br.

Podana cena (89,00 zł) zawiera koszt przesyłki krajowej.

Wszystkie osoby*, które wykupią roczną prenumeratę w cenie 89,00 zł, otrzymają prezent gwarantowany w postaci książki Magdaleny Krzyżanowskiej-Mierzejewskiej i Aldony Wiśniewskiej "Olga, córka Wilka" Wydawnictwo Agora

Dodatkowo 20 pierwszych osób* otrzyma zestaw kosmetyków marki Eau Thermale Avene (Woda termalna Avene i Hydrance Aqua-Żel)

*Oferta dotyczy rocznej prenumeraty krajowej "Wysokich Obcasów Extra" i obowiązuje od 18 lipca do 21 sierpnia 2019.  O kolejności zgłoszeń decyduje data zaksięgowania wpłaty. Nagrody zostaną wysłane w przeciągu dwóch miesięcy od daty zakończeniu promocji.

Wysokie Obcasy Extra to magazyn, który ceni wartości, ale też jest otwarty na świat; jest kreatywny, inteligentny, odważny i zabawny. Skierowany do młodych, ambitnych, ciekawych świata i szukających inspiracji kobiet.  Nie unika tematów poważnych. Nie podtrzymuje stereotypów, nie traktuje protekcjonalnie. Docenia kobiety za to, jakie są.

„Nasze Czytelniczki jak u siebie czują się w Płocku, Warszawie i Londynie, nie mają kompleksów i tego oczekują od swojego pisma.”

Zamawiając prenumeratę miesięcznika możesz zaoszczędzić czas i pieniądze!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl