WYSOKIE OBCASY EXTRA od nr 7/20 (12 wydań)

  • promocja
  • nowość
Cena: 89,00 zł 144,00 zł 89.00
ilość Prenumerata

Opis

 

WYSOKIE OBCASY EXTRA od nr 7/2020 (12 numerów)

 Roczna prenumerata miesięcznika Wysokie Obcasy Extra obejmuje dwanaście kolejnych wydań i rozpoczyna się od nr 7/2020, który ukaże się 18 czerwca 2020 r.

 Podana cena (89,00 zł) zawiera koszt przesyłki krajowej za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 Wszystkie osoby*, które w okresie 5 maja – 17 czerwca 2020 wykupią roczną prenumeratę krajową w cenie 89,00 zł, otrzymają prezent gwarantowany w postaci dziewczyńskiego poradnika pt. „Robię sobie remont. Podstawowe wykończenia i naprawy w domu” wydawnictwa Agora.

 Dodatkowo 20 pierwszych osób* otrzyma zestaw kosmetyków do cery wrażliwej marki Bandi, zawierający trzy kosmetyki z linii hypoalergicznej, wzmacniające barierę ochronną skóry.

 *O kolejności zgłoszeń decyduje data zaksięgowania wpłaty. Nagrody zostaną wysłane w przeciągu dwóch miesięcy od daty zakończenia promocji.

Wysokie Obcasy Extra to magazyn, który ceni wartości, ale też jest otwarty na świat; jest kreatywny, inteligentny, odważny i zabawny. Skierowany do młodych, ambitnych, ciekawych świata i szukających inspiracji kobiet.  Nie unika tematów poważnych. Nie podtrzymuje stereotypów, nie traktuje protekcjonalnie. Docenia kobiety za to, jakie są.

 „Nasze Czytelniczki jak u siebie czują się w Płocku, Warszawie i Londynie, nie mają kompleksów i tego oczekują od swojego pisma.”

 Zamawiając prenumeratę miesięcznika możesz zaoszczędzić czas i pieniądze oraz zapewnić sobie bezpieczeństwo i wygodę dostawy do domu.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl