WYSOKIE OBCASY EXTRA od nr 6/23 (12 wydań)

  • promocja
  • nowość
Wysyłka: 4 dni
Cena: 136,00 zł 155,88 zł 136.00
ilość Prenumerata

towar niedostępny

Opis

WYSOKIE OBCASY EXTRA od nr 6/2023 (12 wydań)

 Roczna prenumerata miesięcznika Wysokie Obcasy Extra z kosztem dostawy do domu w cenie. Prenumerata obejmuje dwanaście kolejnych wydań czasopisma. W tym przypadku, rozpocznie się od numeru 6/2023 będącego w sprzedaży od 18 maja, a ostatnim wydaniem, który Państwo otrzymają będzie numer 5/2024 (wg aktualnej numeracji).

 Wydanie nr 6/2023 zostanie wysłane w ciągu trzech dni od daty otrzymania wpłaty. Oferta ważna do wyczerpania nakładu.

 Podana cena (136,00 zł) zawiera koszt przesyłki krajowej za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 50 pierwszych osób*, które w okresie 18 maja – 14 czerwca 2023 wykupią roczną prenumeratę krajową w cenie 136,00 zł, otrzymają prezent w postaci  książki Pauli Szewczyk „Ciała obce. Opowieści o transpłciowości” Wydawnictwa Agora

 * Oferta dla rocznej krajowej prenumeraty w cenie 136,- rozpoczynającej się od nr 6/2023 lub od nr 7/2023. O kolejności zgłoszeń decyduje data zaksięgowania wpłaty. Nagroda zostanie wysłana w przeciągu dwóch miesięcy od daty zakończenia promocji. Oferta nie dotyczy zakupu prenumeraty z kodem rabatowym

 Wysokie Obcasy Extra to magazyn, który ceni wartości, ale też jest otwarty na świat; jest kreatywny, inteligentny, odważny i zabawny. Skierowany do młodych, ambitnych, ciekawych świata i szukających inspiracji kobiet.  Nie unika tematów poważnych. Nie podtrzymuje stereotypów, nie traktuje protekcjonalnie. Docenia kobiety za to, jakie są.

 „Nasze Czytelniczki jak u siebie czują się w Płocku, Warszawie i Londynie, nie mają kompleksów i tego oczekują od swojego pisma.”

 Zamawiając prenumeratę miesięcznika możesz zaoszczędzić czas i pieniądze oraz zapewnić sobie bezpieczeństwo i wygodę dostawy do domu.

 Zapraszamy!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl