WYSOKIE OBCASY EXTRA od nr 5-6/20 (6 wydań)

  • promocja
  • nowość
Cena: 45,00 zł 47,94 zł 45.00
ilość Prenumerata

Opis

WYSOKIE OBCASY EXTRA od nr 5-6/2020 (6 wydań)

 W tym szczególnym okresie proponujemy półroczną prenumeratę miesięcznika Wysokie Obcasy Extra rozpoczynającą się od numeru łączonego 5-6/2020 będącego w sprzedaży od 5 maja br.

 Magazyn zostanie wysłany 5 maja dla zamówień złożonych do 4 maja, a dla zamówień złożonych w terminie późniejszym w ciągu trzech dni od daty otrzymania wpłaty. Prenumerata obejmuje sześć kolejnych wydań czasopisma. W tym przypadku, ponieważ nr 5-6/2020 jest wydaniem łączonym to ostatnim wydaniem, który Państwo otrzymają będzie numer 11/2020 (wg aktualnej numeracji).

 Podana cena (45,00 zł) zawiera koszt przesyłki krajowej za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 Wysokie Obcasy Extra to magazyn, który ceni wartości, ale też jest otwarty na świat; jest kreatywny, inteligentny, odważny i zabawny. Skierowany do młodych, ambitnych, ciekawych świata i szukających inspiracji kobiet.  Nie unika tematów poważnych. Nie podtrzymuje stereotypów, nie traktuje protekcjonalnie. Docenia kobiety za to, jakie są.

 „Nasze Czytelniczki jak u siebie czują się w Płocku, Warszawie i Londynie, nie mają kompleksów i tego oczekują od swojego pisma.”

 Zamawiając prenumeratę miesięcznika możesz zaoszczędzić czas i pieniądze oraz zapewnić sobie bezpieczeństwo i wygodę dostawy do domu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl