WYSOKIE OBCASY EXTRA od nr 4/20 (12 numerów)

QOB_202004_okladka.jpg
  • nowość
Cena: 95,88 zł 95.88
ilość Prenumerata

Opis

WYSOKIE OBCASY EXTRA od nr 4/2020 (12 numerów)

W tym szczególnym okresie proponujemy roczną prenumeratę miesięcznika Wysokie Obcasy Extra rozpoczynającą się od nr 4/2020 będącego w sprzedaży od 24 marca br. Wydanie zostanie wysłane w ciągu trzech dni od daty otrzymania wpłaty. Prenumerata obejmuje dwanaście kolejnych wydań magazynu.

Podana cena (89,00 zł) zawiera koszt przesyłki krajowej za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 Wszystkie osoby*, które w okresie 24 marca – 22 kwietnia 2020 wykupią roczną prenumeratę krajową w cenie 89,00 zł, otrzymają prezent gwarantowany w postaci książki Barbary K. Lipskiej pt. Neurolożka. Piękny umysł, który się zgubił wydawnictwa Agora.

 Dodatkowo 20 pierwszych osób* otrzyma zestaw kosmetyków marki Arbonne, zawierający: wodę micelarną, bazę pod makijaż oraz krem do rąk.

 *O kolejności zgłoszeń decyduje data zaksięgowania wpłaty. Nagrody zostaną wysłane w przeciągu dwóch miesięcy od daty zakończenia promocji.

Wysokie Obcasy Extra to magazyn, który ceni wartości, ale też jest otwarty na świat; jest kreatywny, inteligentny, odważny i zabawny. Skierowany do młodych, ambitnych, ciekawych świata i szukających inspiracji kobiet.  Nie unika tematów poważnych. Nie podtrzymuje stereotypów, nie traktuje protekcjonalnie. Docenia kobiety za to, jakie są.

 „Nasze Czytelniczki jak u siebie czują się w Płocku, Warszawie i Londynie, nie mają kompleksów i tego oczekują od swojego pisma.”

 Zamawiając prenumeratę miesięcznika możesz zaoszczędzić czas i pieniądze oraz zapewnić sobie bezpieczeństwo i wygodę dostawy do domu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl