WYSOKIE OBCASY EXTRA od nr 2/21 (12 wydań)

  • promocja
  • nowość
Cena: 111,00 zł 119,88 zł 111.00
ilość Prenumerata

Opis

WYSOKIE OBCASY EXTRA od nr 2/2021 (12 numerów)

 Roczna prenumerata miesięcznika Wysokie Obcasy Extra z kosztem dostawy do domu w cenie. Prenumerata obejmuje dwanaście kolejnych wydań czasopisma. W tym przypadku, rozpoczyna się od nr 2/2021, który ukaże się 21 stycznia 2021 r. Ostatnim wydaniem, który Państwo otrzymają będzie numer 1/2022 (wg aktualnej numeracji).

 Podana cena (111,00 zł) zawiera koszt przesyłki krajowej za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 Wszystkie osoby*, które w okresie 17 grudnia 2020 – 20 stycznia 2021 wykupią roczną prenumeratę krajową w cenie 111,00 zł, otrzymają prezent gwarantowany w postaci książki Tomasza Stawiszyńskiego pt. „Co robić przed końcem świata" wydawnictwa Agora.

 Dodatkowo 20 pierwszych osób* otrzyma zestaw kosmetyków marki Clochee do rąk i ciała składający się z balsamu nawilżającego, regenerującego kremu do rąk oraz żelu myjącego do rąk i ciała.

 *O kolejności zgłoszeń decyduje data zaksięgowania wpłaty. Nagrody zostaną wysłane w przeciągu dwóch miesięcy od daty zakończenia promocji.

Wysokie Obcasy Extra to magazyn, który ceni wartości, ale też jest otwarty na świat; jest kreatywny, inteligentny, odważny i zabawny. Skierowany do młodych, ambitnych, ciekawych świata i szukających inspiracji kobiet.  Nie unika tematów poważnych. Nie podtrzymuje stereotypów, nie traktuje protekcjonalnie. Docenia kobiety za to, jakie są.

 „Nasze Czytelniczki jak u siebie czują się w Płocku, Warszawie i Londynie, nie mają kompleksów i tego oczekują od swojego pisma.”

 

Zamawiając prenumeratę miesięcznika możesz zaoszczędzić czas i pieniądze oraz zapewnić sobie bezpieczeństwo i wygodę dostawy do domu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl