WYSOKIE OBCASY EXTRA od nr 12/20 (12 wydań)

  • promocja
  • nowość
Cena: 111,00 zł 119,88 zł 111.00
ilość Prenumerata

Opis

WYSOKIE OBCASY EXTRA od nr 12/2020 (12 wydań)

 Roczna prenumerata miesięcznika Wysokie Obcasy Extra z kosztem dostawy do domu w cenie. Prenumerata obejmuje dwanaście kolejnych wydań czasopisma. W tym przypadku, rozpocznie się od numeru 12/2020 będącego w sprzedaży od 19 listopada, a ostatnim wydaniem, który Państwo otrzymają będzie numer 11/2021 (wg aktualnej numeracji).

 Wydanie nr 12/2020 zostanie wysłane w ciągu trzech dni od daty otrzymania wpłaty. Oferta ważna do wyczerpania nakładu.

 Podana cena (111,00 zł) zawiera koszt przesyłki krajowej za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 Wszystkie osoby*, które w okresie 19 listopada – 16 grudnia 2020 wykupią roczną prenumeratę krajową w cenie 111,00 zł, otrzymają prezent gwarantowany w postaci książki Wojciecha Mikołuszko pt. „Wielkie przygody w świecie przyrody" wydawnictwa Agora.

 Dodatkowo 20 pierwszych osób* otrzyma zestaw kosmetyków marki Biovax Prebiotic do włosów suchych i wrażliwej skóry głowy składający się z szamponu nawilżającego, maski regenerującej i toniku do skóry głowy.

 *O kolejności zgłoszeń decyduje data zaksięgowania wpłaty. Nagrody zostaną wysłane w przeciągu dwóch miesięcy od daty zakończenia promocji.

Wysokie Obcasy Extra to magazyn, który ceni wartości, ale też jest otwarty na świat; jest kreatywny, inteligentny, odważny i zabawny. Skierowany do młodych, ambitnych, ciekawych świata i szukających inspiracji kobiet.  Nie unika tematów poważnych. Nie podtrzymuje stereotypów, nie traktuje protekcjonalnie. Docenia kobiety za to, jakie są.

 „Nasze Czytelniczki jak u siebie czują się w Płocku, Warszawie i Londynie, nie mają kompleksów i tego oczekują od swojego pisma.”

 Zamawiając prenumeratę miesięcznika możesz zaoszczędzić czas i pieniądze oraz zapewnić sobie bezpieczeństwo i wygodę dostawy do domu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl