WYSOKIE OBCASY EXTRA nr 8/20( bieżący)

  • nowość
Cena: 9,99 zł 9.99
ilość szt.

Opis

WYSOKIE OBCASY EXTRA nr 8/2020 (bieżący)

 Zachęcamy do pozostania w domu i proponujemy Wysokie Obcasy Ekstra nr 8/2020 będące w sprzedaży od 21 lipca br. w cenie 9,99 zł z bezpłatną dostawą!

 Podana cena zawiera koszt przesyłki krajowej priorytetowej za pośrednictwem Poczty Polskiej. Magazyn zostanie w ciągu trzech dni od daty otrzymania wpłaty. Oferta ważna do wyczerpania nakładu.

W numerze 8/2020:

 „Bądź sobą”, co to znaczy? Jak odnosi się sukces w męskim świecie? Czy da się żyć bez kłamstwa? - m.in. odpowiedzi na te pytania można szukać w sierpniowym numerze „Wysokich Obcasów Extra”.

Bohaterką sierpniowych „Wysokich Obcasów Extra” jest Kalina Jędrusik, legendarna polska aktorka i piosenkarka, znana ze swojej charyzmy i kontrowersji, której   portret kreśli Katarzyna Surmiak-Domańska. W numerze znajdą się również historie innych intrygujących kobiet jak m.in. kanclerz Niemiec Angeli Merkel, która z doktoratem z chemii kwantowej w kieszeni, od 15 lat kreuje światową scenę polityczną ciesząc się tytułem najpotężniejszej kobiety świata – pytana o to przez media twierdzi  „być potężnym to tak samo jak być damą. Jeśli musisz zapewniać, że nią jesteś – to nie jesteś”.

Na pytanie co do znaczy „być sobą” odpowiedzi szuka Agnieszka Jucewicz w rozmowie z profesorem Bogdanem de Barbaro, a  Dorota Wodecka rozmawiając z zawodowym szpiegiem pyta, czy da się żyć bez kłamstwa. Olga Woźniak w części magazynu poświęconej Nauce udowadnia natomiast, że zwierzęta również świadomie oszukują – i to z tym samych powodów co człowiek.

W części poświęconej kulturze ukaże się m.in. wywiad Wojciecha Staszewskiego z muzykiem, laureatem tegorocznego Paszportu Polityki,  Błażejem Królem oraz tekst Mai Staniszewskiej o aktorze Liamie Neesonie, który na ekranach kin pojawi się 31 lipca w filmie „Włoskie Wakacje” James’a D’Arcy. Nie zabraknie również rekomendacji nowości książkowych, filmowych czy muzycznych, serialowych polecajek oraz agendy letnich kulturalnych wydarzeń w Polsce i na świecie.

W dziale kariera poruszony zostanie temat tożsamości i roli, którą odgrywamy w pracy, w sekcji dotyczącej relacji będzie mowa m.in. o szkodliwym wpływie bardzo dobrego seksu, a w części poświęconej filozofii Natalia Waloch wraz z filozofką Aleksandrą Derrdą zastanawiać się będą nad powszechną dezinformacją w mediach. W numerze czytelniczki znajdą również modne kreacje na lato i porady jak pielęgnować skórę w wakacje.

Prócz tego w sierpniowym wydaniu miesięcznika znajdą się w nim m.in. kulturoznawcza analiza fenomenu disco polo oraz rozmowa Michała Nogasia z poetką Małgorzatą Lebedą, której wiersz „tętno: ziemia” można znaleźć w „Nadziei”- książce-cegiełce, z której dochód ze sprzedaży wesprze ośrodki pomocy dla seniorów. Egzemplarz w przedsprzedaży można znaleźć m.in. na Kulturanysklep.pl oraz w wersji e-booka na Publio.pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl