WYSOKIE OBCASY EXTRA nr 7/24( bieżący)

  • nowość
Cena: 14,99 zł 14.99
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

WYSOKIE OBCASY EXTRA nr 7/2024 (bieżący)

 Proponujemy Wysokie Obcasy Extra nr 7/2024 będące w sprzedaży od 20 czerwca do 17 lipca 2024 w cenie 14,99 zł z bezpłatną dostawą do domu!

 Podana cena zawiera koszt przesyłki krajowej priorytetowej za pośrednictwem Poczty Polskiej. Magazyn zostanie wysłany w ciągu trzech dni od daty otrzymania wpłaty. Oferta ważna do wyczerpania nakładu.

 Numer 7/2024

 Lipcowy numer "Wysokich Obcasów Extra"-  już w sprzedaży!

W tym wydaniu rozmawiamy o zmianach w życiu.

Byłam w stanie poświęcić wszystko, zgodzić się na rzeczy, które dzisiaj są już dla mnie niewygodne, nie do pomyślenia, niedopuszczalne- mówi Monika Brodka, opowiadając, jak 20 lat temu zostawiła góry, gdzie się urodziła, i przyjechała do stolicy. O zmianach opowiada w tym numerze także Agnieszka Maciąg: Procesy przemian zwykle nie są łatwe. Dopiero kiedy się dokonają, widzimy, że doprowadziły do czegoś dobrego.

Zmian, ale takich na skalę światową, próbuje dokonać także Dua Lipa. Wokalistka nie chce, żeby Kosowo, skąd pochodzą jej rodzice, było ciągle postrzegane przez pryzmat wojny.

W tym wakacyjnym numerze zapraszamy także do wielu miejsc, które pozwolą spojrzeć na życie z dystansem: do Warszawy, do Francji – zarówno tej europejskiej, jak i tej zamorskiej (na Gwadelupę i Martynikę), a nawet kulinarnej – podajemy świetne przepisy na dania serwowane w Paryżu.

Nowe "Wysokie Obcasy Extra" dużo dobrego czytania!

 „Wysokie Obcasy Extra” to ekskluzywny miesięcznik dla ambitnych, ciekawych świata i szukających inspiracji kobiet. Publikowane są w nim artykuły, wywiady, felietony, edytoriale modowe i urodowe. Magazyn dostępny jest także w dobrych punktach sprzedaży prasy w wersji z prezentami do wyboru: książką wydawnictwa Rebis lub z kosmetykiem oraz w formie cyfrowej – w aplikacji „Wyborczej”, w serwisie Wyborcza.pl lub Wysokieobcasy.pl. Więcej informacji o „Wysokich Obcasach Extra” można znaleźć w mediach społecznościowych – na Facebooku oraz Instagramie, gdzie profil miesięcznika śledzi już ponad 31 tys. osób.

 Zapraszamy do zakupu i lektury!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl