WYSOKIE OBCASY EXTRA nr 7/20( bieżący)

Cena: 9,99 zł 9.99
ilość szt.

Opis

WYSOKIE OBCASY EXTRA nr 7/2020 (bieżący)

 Zachęcamy do pozostania w domu i proponujemy Wysokie Obcasy Ekstra nr 7/2020 będące w sprzedaży od 18 czerwca br. w cenie 9,99 zł z bezpłatną dostawą!

 Podana cena zawiera koszt przesyłki krajowej za pośrednictwem Poczty Polskiej. Magazyn zostanie wysłany w ciągu trzech dni od daty otrzymania wpłaty. 

 W numerze 7/2020:

 O dotyku w czasach pandemii, tęsknocie po miesiącach kwarantanny czy sztuce poprawnego oddychania – m.in. o tym będzie można przeczytać w lipcowym wydaniu „Wysokich Obcasów Extra”.

 Tematem przewodnim lipcowego wydania miesięcznika jest dotyk – w związku z tym w numerze można obejrzeć efekt wyjątkowego projektu „Złap bliskość” do którego redakcja „Wysokich Obcasów Extra” zaprosiła fotografiki Kasię Bielską, Weronikę Kosińską, Zuzę Krajewską, Karolinę Wojtas i fotografa Pawła Fabjańskiego. Artyści w trakcie kwarantanny robili zdjęcia dokumentujące bliskość, a zwłaszcza pocałunki, które w czasach obowiązkowego noszenia maseczek, stały się symbolem pożądania i tęsknoty – jedno z tych zdjęć stało się okładką wydania magazynu. Dopełnieniem tych fotograficznych opowieści są historie bliskości innych par, których wysłuchali Renata Radłowska, Łukasz Pilip i Natalia Szostak.

 Tęsknota i dotyk jest również powodem rozmowy Agnieszki Jucewicz z psychologiem dr hab. Bartłomiejem Dobroczyńskim oraz Doroty Wodeckiej z poetką Krystyną Dąbrowską, które również znajdą się w  najnowszym wydaniu miesięcznika. Prócz tego będzie można przeczytać w nim m.in. wyznania  aktorki Aleksandry Popławskiej, która o swoim życiu w izolacji opowiedziała Mai Staniszewskiej oraz tekst Katarzyny Boni „Tsunamika”, który jest częścią „Nadziei” – książki-cegiełki, z której dochód ze sprzedaży wesprze ośrodki pomocy dla seniorów.

 W części poświęconej kulturze ukaże się m.in. rozmowa Mai Staniszewskiej z amerykańskim autorem bestsellerowych thrillerów Harlanem Cobenem. Nie zabraknie również rekomendacji nowości książkowych, filmowych czy muzycznych, serialowych polecajek oraz agendy kulturalnych wydarzeń zarówno online jak i offline. W dziale kariera poruszony zostanie temat zmian komunikacyjnych między pracownikami w pracy po pandemii i powrocie do biura, w sekcji dotyczącej zdrowia będzie mowa m.in. o sztuce poprawnego oddychania, a w części poświęconej modzie, prócz propozycji kreacji na poprawę nastroju i modnych wzorów maseczek będzie można przeczytać o terapeutycznej roli ubrań. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl