WYSOKIE OBCASY EXTRA nr 4/23( bieżący)

Wysyłka: 4 dni
Cena: 12,99 zł 12.99
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

WYSOKIE OBCASY EXTRA nr 4/2023 (bieżący)

 Proponujemy Wysokie Obcasy Extra nr 4/2023 będące w sprzedaży od 16 marca 2023 w cenie 12,99 zł z bezpłatną dostawą do domu!

 Podana cena zawiera koszt przesyłki krajowej priorytetowej za pośrednictwem Poczty Polskiej. Magazyn zostanie wysłany w ciągu trzech dni od daty otrzymania wpłaty. Oferta ważna do wyczerpania nakładu.

 Numer 4/2023 prezentuje:

 „Nic dwa razy się nie zdarza” tematem przewodnim kwietniowych „Wysokich Obcasów Extra"

 Czwarty numer „Wysokich Obcasów Extra” porusza temat nostalgii. Bohaterką okładki jest Sanah, polska artystka, skrzypaczka, autorka tekstów i kompozytorka, z którą o świadomości tego, że dużo rzeczy w jej życiu się już nie powtórzy oraz o towarzyszącym jej stresie i lęku, rozmawia Zuza Krajewska.

 Kwietniowe „Wysokie Obcasy Extra” prezentują kolejne inspirujące wywiady oraz portrety wyjątkowych postaci – na łamach numeru przeczytacie m.in. tekst o Noblistce Wisławie Szymborskiej, wywiad z krytykiem kulinarnym i teatralnym Maciejem Nowakiem czy też rozmowę o macierzyństwie z artystką Katie Melua.

 Patrycja Pustkowiak w wywiadzie z dr Ewą Jarczewską-Gerc poruszyła temat życia w czasach, w których „nic dwa razy się nie zdarza”, a jednak kompulsywne poszukiwanie przyjemności nie zdaje egzaminu. Natomiast Katarzyna Figura, Halina Mlynkova i Przemysław Staroń odpowiedzieli na pytanie redakcji, czy warto dawać drugą szansę.

 W numerze nie brakuje też przedstawienia trendów na nadchodzący sezon wiosna/lato 2023 - będzie to podróż od lat 90’, przez normcore, po luźne oversizowe kroje i nie tylko.

 Zapraszamy do lektury!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl