WYSOKIE OBCASY EXTRA nr 2/23( bieżący)

  • nowość
Wysyłka: 4 dni
Cena: 12,99 zł 12.99
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

WYSOKIE OBCASY EXTRA nr 2/2023 (bieżący)

 Proponujemy Wysokie Obcasy Extra nr 2/2023 będące w sprzedaży od 19 stycznia 2023 w cenie 12,99 zł z bezpłatną dostawą do domu!

 Podana cena zawiera koszt przesyłki krajowej priorytetowej za pośrednictwem Poczty Polskiej. Magazyn zostanie wysłany w ciągu trzech dni od daty otrzymania wpłaty. Oferta ważna do wyczerpania nakładu.

 W numerze 2/2023:

 Gwiazdą okładki najnowszego numeru „Wysokich Obcasów Extra” jest Izabela Kuna, polska aktorka filmowa i teatralna, która w szczerym wywiadzie, przeprowadzonym przez Agnieszkę Urazińską, opowiada o pracy dającej jej napęd, świadomości siebie dającej jej przyjemność i terapii dającej jej spokój. Lutowe wydanie magazynu zawiera także inspirujące portrety oraz wywiady z innymi wyjątkowymi osobami – projektantką mody Vivienne Westwood, restauratorką i influencerką Larą Gessler oraz aktorką Dorotą Pomykałą.

 Tematem przewodnim „Wysokich Obcasów Extra” na luty są grzeszne przyjemności. O tym, czemu wstydzimy się czegoś, co sprawia nam radość mówi Marta Iwanowska-Polkowska w rozmowie z Anną Woźniak. O lekko zawstydzających rytuałach w swoim tekście opowiada Patrycja Pustkowiak, zaś Olga Woźniak wyjaśnia, jak restrykcyjne zakazy pogłębiają chęć łamania zasad.

 Edyta Bryła w rozmowie z Anną Prokop, specjalistką terapii uzależnień porusza tematy m.in. różnicy między uzależnionym a pijącym problematycznie, czy odstawienie jest niezbędne, aby rozbroić mechanizmy uzależnienia oraz o tym co powinno zmienić się w terapii.

 W numerze również można przeczytać rozmowę Krystyny Romanowskiej z Wojciechem Kruczyńskim, psychologiem, psychoterapeutą o tym, dlaczego mężczyźni, wbrew deklaracjom o szukaniu seksu bez zobowiązań, chcieliby, żeby kobiety uprawiały z nimi seks z miłości. Ponadto o testerkach wierności w swoim tekście opowiada Izabela O’Sullivan.

 Zapraszamy do lektury!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl