WYSOKIE OBCASY EXTRA nr 12/21( bieżący)

Wysyłka: 4 dni
Cena: 9,99 zł 9.99
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

WYSOKIE OBCASY EXTRA nr 12/2021 (bieżący)

 Proponujemy Wysokie Obcasy Extra nr 12/2021 będące w sprzedaży od 18 listopada 2021 w cenie 9,99 zł z bezpłatną dostawą do domu!

 Podana cena zawiera koszt przesyłki krajowej priorytetowej za pośrednictwem Poczty Polskiej. Magazyn zostanie wysłany w ciągu trzech dni od daty otrzymania wpłaty. Oferta ważna do wyczerpania nakładu.

 W numerze 12/2021:

 W tym wydaniu „Wysokich Obcasach Extra” m.in. artykuły o tym, jak dobrze przeżyć nadchodzące święta Bożego Narodzenia, intymna rozmowa z matką i córką – aktorkami Marią Winiarską oraz Zofią Zborowską-Wroną, 12 lekcji o życiu 94-letniej terapeutki Edith Eger oraz wywiad z astrolożką ewolucyjną Kasią Prządo. Miesięcznik dostępny jest z dwiema różnymi okładkami.

 Tematem grudniowego numeru „Wysokich Obcasów Extra” są tegoroczne święta Bożego Narodzenia. Na łamach magazynu, w części opatrzonej hasłem „Święta – lepiej, wolniej, przyjemniej”, czytelnicy przeczytają m.in. o magicznych rytuałach przejścia, która pomagają nam lepiej przeżyć ten czas oraz o świętowaniu bez „świętych świąt", czyli jak mogą wyglądać święta na własnych warunkach.   

 Redakcja zapytała również znane kobiety o to, czym dla nich są nadchodzące świąteczne dni, m.in. aktorkę i satyryczkę Katarzynę Pakosińską, uczestniczkę Powstania Warszawskiego Wandę Traczyk-Stawską, aktorkę Sonię Bohosiewicz, pisarkę Dominikę Słowik czy psycholożkę Katarzynę Kucewicz. W numerze znaleźć będzie można również prezentownik, czyli zbiór 100 pomysłów na prezenty dla bliskich.  

 W przedświątecznej, bardzo kobiecej rozmowie z Aliną Mrowińską aktorki Maria Winiarska oraz Zofia Zborowska-Wrona opowiedziały m.in. o swoich relacjach i o tym, jak się ona zmieniła w momencie, kiedy urodziła się Nadzieja – córka Zofii, a wnuczka Marii, a także czym różni się dzisiejsze wychowywanie dzieci od tego sprzed kilkudziesięciu lat. Czytelniczki znajdą w artykule także intymne wyznanie Zofii Zborowskiej-Wrony na temat jej doświadczeń z czasów ciąży i połogu oraz dowiedzą się, jaki sposób artystka wykorzystuje siłę oddziaływania na innych za pomocą mediów społecznościowych.  

 W numerze ponadto: emocjonalna rozmowa z Elżbietą Bogucką, wdową po Janie Lityńskim – działaczu opozycji antykomunistycznej, który zmarł w lutym br., chcąc ratować psa, pod którym załamał się lód; 12 lekcji 94-letniej terapeutki Edith Eger, czyli jak zmienić swoje myślenie i stać się lepszym człowiekiem; wywiad z astrolożką ewolucyjną Kasią Prządo m.in. o tym, jaki jest sens astrologii i po co jest nam czytanie w datach oraz gwiazdach, a także artykuł o związkach, które – nie chcąc rezygnować z własnej przestrzeni i wolności – postanawiają ze sobą nie mieszkać.

 

Zapraszamy do lektury!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl