WYSOKIE OBCASY EXTRA nr 12/20( bieżący)

  • nowość
Cena: 9,99 zł 9.99
ilość szt.

Opis

WYSOKIE OBCASY EXTRA nr 12/2020 (bieżący)

Zachęcamy do pozostania w domu i proponujemy Wysokie Obcasy Ekstra nr 12/2020 będące w sprzedaży od 19 listopada br. w cenie 9,99 zł z bezpłatną dostawą!

Podana cena zawiera koszt przesyłki krajowej priorytetowej za pośrednictwem Poczty Polskiej. Magazyn zostanie wysłany w ciągu trzech dni od daty otrzymania wpłaty. Oferta ważna do wyczerpania nakładu.

W numerze 12/2020:

Tematem przewodnim grudniowych „Wysokich Obcasów Extra” są obyczaje – redakcja miesięcznika zaprosiła aktorki, ginekolożki i restauratorki, aby opowiedziały o pokoleniowych różnicach w wychowaniu czy przeżywaniu kluczowych momentów w życiu – wśród nich znalazły się bohaterki okładki – Grażyna Szapołowska wraz z wnuczką Karoliną Matej.

Na łamach wydania ukaże się niezwykły fotoreportaż obrazujący trwający od października ogólnopolski Strajk Kobiet i z towarzyszącym mu tekstem Katarzyny Wężyk dotyczącym m.in. historii prawa aborcyjnego w naszym kraju. Prócz tego w numerze można przeczytać wiele inspirujących rozmów – m.in.: wywiady Joanny Wróżyńskiej z legendarną piosenkarką i aktorką Jane Birkin i Marty Bałagy z gwiazdą serialu „The Crown” Vanessą Kirby, czy rozważania Agnieszki Jucewicz z prof. Bogdanem de Barbaro, o tym jak pandemia może wpłynąć na ludzką osobowość.

Na stronach grudniowego numeru czytelnicy znajdą również rekomendacje nowości książkowych, filmowych i muzycznych, artykuły oraz wywiady dotyczące kariery w czasach pandemii, psychologii, zdrowia, mody czy nauki. Z okazji zbliżających się świat redakcja przygotowała propozycje oryginalnych prezentów inspirowane kultowymi filmami i serialami, które ucieszą każdego fana popkultury, a Marta Gessler podpowiada jak w oryginalny i nowoczesny sposób przygotować potrawy na wigilijny stół.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl