WYSOKIE OBCASY EXTRA nr 1/21( bieżący)

  • nowość
Cena: 9,99 zł 9.99
ilość szt.

Opis

WYSOKIE OBCASY EXTRA nr 1/2021 (bieżący)

 Zachęcamy do pozostania w domu i proponujemy Wysokie Obcasy Ekstra nr 1/2021 będące w sprzedaży od 17 grudnia br. w cenie 9,99 zł z bezpłatną dostawą!

 Podana cena zawiera koszt przesyłki krajowej priorytetowej za pośrednictwem Poczty Polskiej. Magazyn zostanie wysłany w ciągu trzech dni od daty otrzymania wpłaty. Oferta ważna do wyczerpania nakładu.

 W numerze 1/2021:

 Tematem przewodnim styczniowego numeru „Wysokich Obcasów Extra” jest nadzieja. Redakcja magazynu zapytała aktywistów, artystów, filozofów, sportowców i lekarzy, co daje im wiarę w lepsze jutro oraz czego życzą sobie i innym w nadchodzącym roku 2021. Odpowiadają m.in. Iga Świątek, Klementyna Suchanow, Arkadiusz Jakubik.

 Bohaterką okładki noworocznego wydania jest Gillian Anderson, legendarna agentka z kultowego serialu „Archiwum X”, która dziś w roli Margaret Thatcher zachwyca na Netflixie widzów serialu „The Crown”.  W numerze znajdują się również historie innych intrygujących kobiet m.in. Jill Biden, która łamie tradycje i jako pierwsza żona prezydenta USA będzie pracować zarobkowo poza Białym Domem czy historia gospodyni domowej Luci Berlin, która karierę literacką rozpoczęła dopiero po śmierci.

 W styczniowym wydaniu magazynu będzie można przeczytać również wiele inspirujących wywiadów m.in. Joanny Wróżyńskiej ze znaną modelką i byłą pierwszą damą Carlą Bruni czy rozmowę Agnieszki Jucewicz z Jessicą Bruder – autorką książki  „Nomadland”, o życiu w wiecznej podróży.

 Na łamach miesięcznika nie brakuje także rekomendacji nowości książkowych, filmowych czy muzycznych oraz tematów dotyczących kariery, psychologii, relacji, nauki czy filozofii. Dodatkowo, z okazji Nowego Roku, redaktorki działu moda przygotowały propozycje kolorowych strojów na Sylwestra w czasach pandemii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl