WYSOKIE OBCASY EXTRA nr 10/22( bieżący)

  • nowość
Wysyłka: 4 dni
Cena: 9,99 zł 9.99
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

WYSOKIE OBCASY EXTRA nr 10/2022 (bieżący)

 Proponujemy Wysokie Obcasy Extra nr 10/2022 będące w sprzedaży od 15 września 2022 w cenie 9,99 zł z bezpłatną dostawą do domu!

 Podana cena zawiera koszt przesyłki krajowej priorytetowej za pośrednictwem Poczty Polskiej. Magazyn zostanie wysłany w ciągu trzech dni od daty otrzymania wpłaty. Oferta ważna do wyczerpania nakładu.

 W numerze 10/2022:

 Gwiazdą okładki najnowszego numeru „Wysokich Obcasów Extra” jest Juliette Binoche, która jest nazywana francuskim dobrem narodowym. W rozmowie z Arturem Zaborskim mówi, że każdy powinien żyć tak, jak chce, bo tylko my wiemy co jest dla nas dobre, nie inni ludzie. Tę zasadę przyjęli też inni bohaterowie tego wydania miesięcznika – Majka Jeżowska, Kate Moss i Andrzej Szwan, bardziej znany jako Lulla La Polaca. 

 Temat przewodni październikowych „Wysokich Obcasów Extra” to przesada i przekraczanie granic. O tym, co to oznacza dla nich, opowiadają redakcji m.in. wokalistka Mery Spolsky, choreograf Michał Piróg i korespondentka wojenna Agata Grzybowska. W najnowszym wydaniu magazynu będzie można przeczytać felietony Natalii de Barbaro i Doroty Szelągowskiej, a także wiele interesujących tekstów m.in. o tym, dlaczego perfekcja nam nie służy, o wpływie pornografii na relacje, stylistyce spod znaku kampu czy modzie, która nie ma płci. Prócz tego czytelniczki i czytelnicy znajdą w numerze rekomendacje nowości książkowych, filmowych czy muzycznych oraz materiały dotyczące mody, designu, podróży oraz zdrowia i urody.   

 Zapraszamy do lektury.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl