WYSOKIE OBCASY EXTRA Prenumerata półroczna od nr 7/24

  • nowość
Cena: 84,00 zł 84.00
ilość Prenumerata

towar niedostępny

Opis

WYSOKIE OBCASY EXTRA od nr 7/2024 (6 wydań)

 Półroczna prenumerata obejmuje sześć kolejnych wydań czasopisma.

W tym przypadku rozpocznie się od numeru 7/2024 będącego w sprzedaży od 20 czerwca br., a ostatnim wydaniem, który Państwo otrzymają będzie numer 12/2024 (wg aktualnej numeracji).

 Wysyłkę realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej pod wskazany adres, a koszt przesyłki pocztowej pokrywa Wydawnictwo.

 Wydanie nr 7/2024 zostanie wysłane w ciągu trzech dni od daty otrzymania wpłaty. Oferta ważna do wyczerpania nakładu.

 „Wysokie Obcasy Extra” to ekskluzywny miesięcznik dla ambitnych, ciekawych świata i szukających inspiracji kobiet. Nie unika tematów poważnych. Nie podtrzymuje stereotypów, nie traktuje protekcjonalnie. Docenia kobiety za to, jakie są.

 „Nasze Czytelniczki jak u siebie czują się w Płocku, Warszawie i Londynie, nie mają kompleksów i tego oczekują od swojego pisma.”

 Publikowane są w nim artykuły, wywiady, felietony, edytoriale modowe i urodowe. Magazyn dostępny jest także w formie cyfrowej – w aplikacji „Wyborczej”, w serwisie Wyborcza.pl lub Wysokieobcasy.pl. Więcej informacji o „Wysokich Obcasach Extra” można znaleźć w mediach społecznościowych – na Facebooku oraz Instagramie, gdzie profil miesięcznika śledzi już ponad 31 tys. osób.

 

Bez względu na wzrost cen gwarantujemy stałą cenę przez cały okres trwania prenumeraty. Zamawiając prenumeratę miesięcznika możesz zaoszczędzić czas i pieniądze, a my w trosce o Twój komfort i bezpieczeństwo zapewnimy dostawę pod wskazany adres!

 Zapraszamy!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl