LOGO nr 4 /20 (bieżący))

Cena: 11,99 zł 11.99
ilość szt.

Opis

LOGO nr 4/2020 (numer bieżący)

 Zachęcamy do pozostania w domu i proponujemy LOGO nr 4/2020 będące w sprzedaży od 27 marca br. w cenie 11,99 zł z bezpłatną dostawą!

 Podana cena zawiera koszt przesyłki krajowej za pośrednictwem Poczty Polskiej. Magazyn zostanie wysłany w ciągu trzech dni od daty otrzymania wpłaty. Oferta ważna do wyczerpania nakładu.

 W numerze 4/2020:

 – W pewnym momencie przestało mi się podobać to, jak ta scena rapowa wygląda. A konkretniej – zauważyłem pewne niepokojące wówczas objawy, które teraz są na niej powszechne, czyli takie ślepe zapatrzenie w to, co się dzieje za oceanem, i kopiowanie do Polski. (…) Niespecjalnie to do mnie trafiało, więc stwierdziłem, że może to jest dobry moment, aby do tworzenia muzyki podejść inaczej – o karierze na scenie rapowej, poszukiwaniach nowych form muzycznej ekspresji czy podejściu do pracy opowiada Michałowi Miernikowi bohater okładki LOGO Miłosz „Miuosh” Borycki.

 Tematem miesiąca najnowszego numeru jest zmiana. Redakcja LOGO rozmawiała z pięcioma mężczyznami, którzy radykalnie zmienili swoje życie m.in. o tym jak rzucić wszystko i wyruszyć w podróż dookoła świata; zmienić dobrze płatną pracę, która nie daje nam frajdy; przestać się tuczyć i zacząć zrzucać zbędne kilogramy; głosić upadłość, by rozpocząć wszystko od zera czy przełamać wstyd i pójść po pomoc do specjalisty.

 Dodatkowo w numerze m.in.: sztuka prowadzenia sporu z szefem, rozważania o samochodach elektrycznych, powody dla których warto doświadczyć deprywacji sensorycznej, trendy na nadchodzący sezon i gry planszowe z aplikacjami polecane przez redaktorów „Logo”.

 W kwietniowym wydaniu miesięcznika znajduje się również piąty, przedostatni próbny arkusz egzaminacyjny przygotowujący do 2. edycji projektu „Matura z wiedzy o zegarkach”, który „Logo” współorganizuje z portalem „Zegarki i Pasja”. Od grudnia 2019 czytelnicy miesięcznika mogą rozwiązywać próbne testy, a na  portalu „Zegarki i Pasja” znaleźć specjalną sekcję z materiałami edukacyjnymi, które pozwolą im przygotować się do egzaminu. Za najlepiej napisaną maturę z wiedzy o zegarkach przewidywane są nagrody. Więcej informacji o konkursie: http://www.logo24.pl/Logo24/7,161375,25433774,wielka-matura-z-wiedzy-o-zegarkach-rusza-2-edycja.html

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl