KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA od nr 6/19-5/20 (6 numerów)

  • promocja
  • nowość
Cena: 59,95 zł 83,94 zł 59.95
ilość Prenumerata

Opis

KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA od nr 6/2019 (6 numerów)

Roczna prenumerata dwumiesięcznika „Książki Magazyn do czytania” obejmuje sześć kolejnych wydań i rozpoczyna się od nr 6/2019, który ukaże się 3 grudnia br.

Podana cena (59,95 zł) zawiera koszt przesyłki krajowej.

Dla pierwszych 70 osób*, które wykupią prenumeratę roczną, wyjątkowy prezent – książka „Lepiej po polsku” Andrzeja Markowskiego lub „Zasady” Ray Dalio wydawnictwa Agora. *Oferta dotyczy rocznej krajowej prenumeraty „Książki. Magazyn do czytania” i obowiązuje od 15 października do 17 listopada 2019 r. O kolejności zgłoszeń decyduje data zaksięgowania wpłaty. Nagrody zostaną wysłane w ciągu 60 dni od daty zakończenia promocji.

„Książki. Magazyn do Czytania” to dwumiesięcznik dla miłośników literatury i wszystkich, którzy chcą wiedzieć, co się pisze i czyta. Do każdego wydania załączamy magazyn z literaturą dla dzieci i młodszych dorosłych. W naszych wydaniach znajdziecie wywiady z najważniejszymi pisarzami na świecie, eseje i analizy czołowych polskich autorów, fragmenty nowych książek i największy przegląd najciekawszych książkowych nowości. „Książki. Magazyn do Czytania” jest dowodem na to, że o książkach można pisać i rozmawiać równie emocjonująco, interesująco, błyskotliwie i głęboko jak o życiu. Zapraszamy, do poznawania z nami różnorodności światów, które mieszczą się między okładkami. Redakcja

Pierwszy numer kwartalnika z Januszem Korczakiem na okładce, ukazał się 14 czerwca 2011 roku

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl