KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA od nr 5/20(6 wydań)

  • promocja
  • nowość
Cena: 59,95 zł 95,94 zł 59.95
ilość szt.

Opis

KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA od nr 5/2020 (6 wydań)

 Roczna prenumerata dwumiesięcznika Książki Magazyn do czytania obejmuje sześć kolejnych wydań i rozpoczyna się od nr 5/2020, który ukaże się 20 października 2020 r. Ostatnim wydaniem, który Państwo otrzymają będzie numer 4/2021 (wg aktualnej numeracji).

 Podana cena (59,95 zł) zawiera koszt przesyłki krajowej za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 Dla pierwszych 70 osób*, które w okresie od 25 sierpnia do 29 września 2020 r wykupią roczną prenumeratę krajową w cenie 59,95 zł, wyjątkowy prezent – książka Adama Wajraka i Nurii Selvy Fernandez pt. Kuna za kaloryferem lub Sarah M. Broom pt. Żółty dom wydawnictwa Agora.

 *Oferta dotyczy rocznej krajowej prenumeraty „Książki. Magazyn do czytania”rozpoczynającej się od numeru 5/2020. O kolejności zgłoszeń decyduje data zaksięgowania wpłaty. Nagrody zostaną wysłane w przeciągu dwóch miesięcy od daty zakończenia promocji.

 „Książki. Magazyn do Czytania” to dwumiesięcznik dla miłośników literatury i wszystkich, którzy chcą wiedzieć, co się pisze i czyta. Do każdego wydania załączamy magazyn z literaturą dla dzieci i młodszych dorosłych. W naszych wydaniach znajdziecie wywiady z najważniejszymi pisarzami na świecie, eseje i analizy czołowych polskich autorów, fragmenty nowych książek i największy przegląd najciekawszych książkowych nowości.

„Książki. Magazyn do Czytania” jest dowodem na to, że o książkach można pisać i rozmawiać równie emocjonująco, interesująco, błyskotliwie i głęboko jak o życiu. Zapraszamy, do poznawania z nami różnorodności światów, które mieszczą się między okładkami. 

 

Redakcja

 

Pierwszy numer kwartalnika z Januszem Korczakiem na okładce, ukazał się 14 czerwca 2011. Od 2018 wydawnictwo ukazuje się jako dwumiesięcznik.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl