KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA od nr 4/24(6 wydań)

  • promocja
  • nowość
Wysyłka: 27 sierpnia
Cena: 99,00 zł

Cena regularna: 119,94 zł

99.00
ilość Prenumerata

towar niedostępny

Opis

KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA od nr 4/2024 (6 wydań)

 

Roczna prenumerata dwumiesięcznika „Książki Magazyn do czytania” obejmuje sześć kolejnych wydań i rozpoczyna się od nr 4/2024, który ukaże się 27 sierpnia 2024 r. Ostatnim wydaniem, który Państwo otrzymają będzie numer 3/2025 (wg aktualnej numeracji).

 Wysyłkę realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej pod wskazany adres, a koszt przesyłki pocztowej na terenie kraju pokrywa Wydawnictwo.

 Dla pierwszych 70 osób*, które w okresie od 25 czerwca do 6 sierpnia 2024 r. wykupią roczną prenumeratę krajową w cenie 99,00 zł wyjątkowy prezent od Wydawnictwa Agora – 35 egz. „Czarny portret” Julii Łapińskiej oraz 35 egz. „Mowa chleba” Elżbiety Łapczyńskiej

 *Oferta dotyczy rocznej krajowej prenumeraty „Książki. Magazyn do czytania” rozpoczynającej się od numeru 4/2024. O kolejności zgłoszeń decyduje data zaksięgowania wpłaty. Nagrody zostaną wysłane w przeciągu dwóch miesięcy od daty zakończenia promocji.

„Książki. Magazyn do Czytania” to dwumiesięcznik dla miłośników literatury i wszystkich, którzy chcą wiedzieć, co się pisze i czyta. Do każdego wydania załączamy magazyn z literaturą dla dzieci i młodszych dorosłych. W naszych wydaniach znajdziecie wywiady z najważniejszymi pisarzami na świecie, eseje i analizy czołowych polskich autorów, fragmenty nowych książek i największy przegląd najciekawszych książkowych nowości.

„Książki. Magazyn do Czytania” jest dowodem na to, że o książkach można pisać i rozmawiać równie emocjonująco, interesująco, błyskotliwie i głęboko jak o życiu. Zapraszamy, do poznawania z nami różnorodności światów, które mieszczą się między okładkami. 

 Redakcja

 Pierwszy numer kwartalnika z Januszem Korczakiem na okładce, ukazał się 14 czerwca 2011. Od 2018 wydawnictwo ukazuje się jako dwumiesięcznik.

 Więcej informacji o działalności „Książek. Magazynu do czytania”, największego pisma literackiego w Polsce, znaleźć można na popularnych profilach dwumiesięcznika: na Facebooku (ponad 57 tysięcy obserwujących), Instagramie (ponad 18 tysięcy obserwujących) oraz w cotygodniowym, popularnym Booksletterze (Wyborcza.pl/newslettery), a także na Wyborcza.pl/ksiazki.

Bez względu na wzrost cen gwarantujemy stałą cenę przez cały okres trwania prenumeraty. Zamawiając prenumeratę dwumiesięcznika możesz zaoszczędzić czas i pieniądze, a my w trosce o Twój komfort i bezpieczeństwo zapewnimy dostawę pod wskazany adres!

 Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl