KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA od nr 3/22(6 wydań)

  • promocja
  • nowość
Wysyłka: 28 czerwca
Cena: 78,00 zł 107,94 zł 78.00
ilość Prenumerata

towar niedostępny

Opis

KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA od nr 3/2022 (6 wydań)

 Roczna prenumerata dwumiesięcznika „Książki Magazyn do czytania” obejmuje sześć kolejnych wydań i rozpoczyna się od nr 3/2022, który ukaże się 28 czerwca 2022 r. Ostatnim wydaniem, który Państwo otrzymają będzie numer 2/2023 (wg aktualnej numeracji).

 Podana cena (78,00 zł) zawiera koszt przesyłki krajowej za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 Dla pierwszych 70 osób*, które w okresie od 26 kwietnia do 5 kwietnia 2022 r. wykupią roczną prenumeratę krajową w cenie 78,00 zł wyjątkowy prezent – książki Carmen Marii Machado "W domu snów" lub Douglasa Prestone’a i Lincolna Childe’a "Stare kości" wydawnictwa Agora.

 *Oferta dotyczy rocznej krajowej prenumeraty „Książki. Magazyn do czytania” rozpoczynającej się od numeru 3/2022. O kolejności zgłoszeń decyduje data zaksięgowania wpłaty. Nagrody zostaną wysłane w przeciągu dwóch miesięcy od daty zakończenia promocji.

 „Książki. Magazyn do Czytania” to dwumiesięcznik dla miłośników literatury i wszystkich, którzy chcą wiedzieć, co się pisze i czyta. Do każdego wydania załączamy magazyn z literaturą dla dzieci i młodszych dorosłych. W naszych wydaniach znajdziecie wywiady z najważniejszymi pisarzami na świecie, eseje i analizy czołowych polskich autorów, fragmenty nowych książek i największy przegląd najciekawszych książkowych nowości.

„Książki. Magazyn do Czytania” jest dowodem na to, że o książkach można pisać i rozmawiać równie emocjonująco, interesująco, błyskotliwie i głęboko jak o życiu. Zapraszamy, do poznawania z nami różnorodności światów, które mieszczą się między okładkami. 

 Redakcja

Pierwszy numer kwartalnika z Januszem Korczakiem na okładce, ukazał się 14 czerwca 2011. Od 2018 wydawnictwo ukazuje się jako dwumiesięcznik.

 Więcej informacji o działalności „Książek. Magazynu do czytania” znaleźć można na popularnych profilach dwumiesięcznika na Facebooku, Instagramie oraz cotygodniowym, popularnym Booksletterze (Wyborcza.pl/newslettery).

 Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl