KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA od nr 2/20 (6 numerów)

  • promocja
  • nowość
Cena: 59,95 zł 83,94 zł 59.95
ilość Prenumerata

Opis

KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA od nr 2/2020 (6 numerów)

 Roczna prenumerata dwumiesięcznika „Książki Magazyn do czytania” obejmuje sześć kolejnych wydań i rozpoczyna się od nr 2/2020, który ukaże się 28 kwietnia 2020 r.

Podana cena (59,95 zł) zawiera koszt przesyłki krajowej.

Dla pierwszych 70 osób*, które wykupią roczną prenumeratę krajową w cenie 59,95 zł, wyjątkowy prezent – książka Macieja Siembieda pt. „Wotum” lub

R.O. Kwon pt. „Podpalacze” wydawnictwa Agora.

 *Oferta dotyczy rocznej krajowej prenumeraty „Książki. Magazyn do czytania” i obowiązuje od 11 lutego do 31 marca 2020 r. O kolejności zgłoszeń decyduje data zaksięgowania wpłaty. Nagrody zostaną wysłane w przeciągu dwóch miesięcy od daty zakończenia promocji.

 „Książki. Magazyn do Czytania” to dwumiesięcznik dla miłośników literatury i wszystkich, którzy chcą wiedzieć, co się pisze i czyta. Do każdego wydania załączamy magazyn z literaturą dla dzieci i młodszych dorosłych. W naszych wydaniach znajdziecie wywiady z najważniejszymi pisarzami na świecie, eseje i analizy czołowych polskich autorów, fragmenty nowych książek i największy przegląd najciekawszych książkowych nowości.

„Książki. Magazyn do Czytania” jest dowodem na to, że o książkach można pisać i rozmawiać równie emocjonująco, interesująco, błyskotliwie i głęboko jak o życiu. Zapraszamy, do poznawania z nami różnorodności światów, które mieszczą się między okładkami. 

 Redakcja

 Pierwszy numer kwartalnika z Januszem Korczakiem na okładce, ukazał się 14 czerwca 2011. Od 2018 wydawnictwo ukazuje się jako dwumiesięcznik.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl