KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA od nr 1/22(6 wydań)

  • promocja
  • nowość
Wysyłka: 22 lutego
Cena: 69,95 zł 95,94 zł 69.95
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA od nr 1/2021 (6 wydań)

 Roczna prenumerata dwumiesięcznika „Książki Magazyn do czytania” obejmuje sześć kolejnych wydań i rozpoczyna się od nr 1/2022, który ukaże się 22 lutego 2022 r. Ostatnim wydaniem, który Państwo otrzymają będzie numer 6/2022 (wg aktualnej numeracji).

 Podana cena (69,95 zł) zawiera koszt przesyłki krajowej za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 Dla pierwszych 70 osób*, które w okresie od 2 grudnia do 31 stycznia 2022 r. wykupią roczną prenumeratę krajową w cenie 69,95 zł wyjątkowy prezent – książki Jacka Bocheńskiego "Ujście. Blog trzeci" oraz Maurice Merleau-Ponty i Jean-Paul Sartre "Zerwanie. Humanizm i terror" wydawnictwa Agora.

 *Oferta dotyczy rocznej krajowej prenumeraty „Książki. Magazyn do czytania” rozpoczynającej się od numeru 1/2022. O kolejności zgłoszeń decyduje data zaksięgowania wpłaty. Nagrody zostaną wysłane w przeciągu dwóch miesięcy od daty zakończenia promocji.

 „Książki. Magazyn do Czytania” to dwumiesięcznik dla miłośników literatury i wszystkich, którzy chcą wiedzieć, co się pisze i czyta. Do każdego wydania załączamy magazyn z literaturą dla dzieci i młodszych dorosłych. W naszych wydaniach znajdziecie wywiady z najważniejszymi pisarzami na świecie, eseje i analizy czołowych polskich autorów, fragmenty nowych książek i największy przegląd najciekawszych książkowych nowości.

„Książki. Magazyn do Czytania” jest dowodem na to, że o książkach można pisać i rozmawiać równie emocjonująco, interesująco, błyskotliwie i głęboko jak o życiu. Zapraszamy, do poznawania z nami różnorodności światów, które mieszczą się między okładkami. 

 Redakcja

 Pierwszy numer kwartalnika z Januszem Korczakiem na okładce, ukazał się 14 czerwca 2011. Od 2018 wydawnictwo ukazuje się jako dwumiesięcznik.

 Więcej informacji o działalności „Książek. Magazynu do czytania” znaleźć można na popularnych profilach dwumiesięcznika na Facebooku, Instagramie oraz cotygodniowym, popularnym Booksletterze (Wyborcza.pl/newslettery).

Od października 2021 r. w ramach podcastu „8:10” „Gazety Wyborczej” można słuchać nowego cyklu „Książki. Magazyn do słuchania” związanego z magazynem „Książki. Magazyn do czytania”. Gospodarzem serii jest Michał Nogaś, który w każdym odcinku rozmawia z autorkami, autorami, tłumaczkami, tłumaczami, ilustratorkami i ilustratorami m.in. o ich dziełach, planach i pomysłach: [../Downloads/Wyborcza.pl/podcast]Wyborcza.pl/podcast.

Zapraszamy!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl