KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA nr 4/23 (bieżący)

  • nowość
Wysyłka: 4 dni
Cena: 19,99 zł 19.99
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA nr 4/2023 (bieżący)

 Proponujemy Książki Magazyn do czytania nr 4/2023 będące w sprzedaży od 29 sierpnia br. w cenie 19,99 zł z bezpłatną dostawą do domu!

 Podana cena zawiera koszt przesyłki krajowej za pośrednictwem Poczty Polskiej. Magazyn zostanie wysłany w ciągu trzech dni od daty otrzymania wpłaty. Oferta ważna do wyczerpania nakładu.

 W numerze 4/2023:

 Jak teraz żyjemy? Takie pytanie stawia redakcja dwumiesięcznika "Książki. Magazyn do czytania" z Hanyą Yanagiharą na okładce.

 Jakie książki napisze nam AI? Jakiej edukacji potrzebujemy? Dlaczego potrzebna nam pedagogika bezwstydu? Co rządzi naszym losem - przeznaczenie czy przypadek?  Odpowiedzi na te oraz inne intrygujące pytania wraz z fascynującymi wywiadami, artykułami i recenzjami znajdą się w nowym numerze “Książki. Magazyn do czytania”.

 Bohaterką okładki najnowszego numeru jest Hanya Yanagihara, amerykańska pisarka, autorka bestsellerowej pozycji “Małe życie”, a obecnie redaktorka naczelna The New York Times Style Magazine. O Hanyi, jako outsiderce, która została jedną z czołowych pisarek Ameryki opowiada Juliusz Jurkiewicz. 

 Jerzy Jarniewicz przypomina o wielkiej i niesłusznie zapomnianej powieści Anthony’ego Trollope. Przemysław Sadura pytany przez Dorotę Wodecką o edukację wyjaśnia, na czym powinna polegać rewolucja w edukacji w Polsce, a o poszukiwaniu żelaznych praw historii opowiada Katarzyna Wężyk, zastanawiając się czy historyczne analogie mogą służyć do przewidywania przyszłości.

 W stałym dodatku dwumiesięcznika – „Książki dla Dzieci i Młodszych Dorosłych” jest m.in. rozmowa Michała Nogasia z Serge’em Blochem, który narysował komiks na podstawie Biblii, a Przemek Staroń podpowiada, które sześć supermocy pomoże dzieciom i rodzicom zmierzyć się ze szkołą.

 

 Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl