KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA nr 2/24 (bieżący)

Wysyłka: 4 dni
Cena: 19,99 zł 19.99
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA nr 2/2024 (bieżący)

 Proponujemy Książki Magazyn do czytania nr 2/2024 będące w sprzedaży od 30 kwietnia br. w cenie 19,99 zł z bezpłatną dostawą do domu!

 Podana cena zawiera koszt przesyłki krajowej za pośrednictwem Poczty Polskiej. Magazyn zostanie wysłany w ciągu trzech dni od daty otrzymania wpłaty. Oferta ważna do wyczerpania nakładu.

 W numerze 2/2024:

  • Jakie porachunki z Sienkiewiczem mają Koziołek i Cherezińska
  • 7 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o Anne Applebaum, premiery wiosny dla dużych i małych, fragment nowej książki Andrzeja Stasiuka, a także inspirujące rozmowy, eseje i recenzje tworzą kolejne w tym roku wydanie „Książek. Magazynu do czytania”

 Bohaterem okładki jest Henryk Sienkiewicz. Każdy ma z nim jakieś porachunki.  O swoich opowiadają Elżbieta Cherezińska, Maciej Hen, Radek Rak, Justyna Bargielska, Łukasz Orbitowski.

 W numerze także:

  • Plotki z wyższej półki. Sprawdzamy, który pisarz przeklina zza grobu spadkobierców i jaki serial wygrywa konkurs na najwierniejszą adaptację książki.
  • Nielojalny syn. Wybitny francuski pisarz Didier Eribon w rozmowie z Katarzyną Surmiak- Domańska wyjaśnia, dlaczego przyjaciele są ważniejsi od rodziny.
  • Szczyt drabiny stworzenia. Skąd Ian Fleming – w czasach końca imperium – wytrząsnął fantazje o Bondzie? Katarzyna Wężyk czyta głośną biografię pisarza

 W wydaniu nie zabraknie stałego dodatku z rekomendacją książek dla dzieci i młodszych dorosłych.

 Więcej informacji o magazynie znaleźć można na jego popularnych profilach: na Facebooku, Instagramie, w cotygodniowym, popularnym Booksletterze, a także na Wyborcza.pl/ksiazki

 Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl