KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA nr 2/23 (bieżący)

  • nowość
Wysyłka: 4 dni
Cena: 19,99 zł 19.99
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA nr 2/2023 (bieżący)

 Proponujemy Książki Magazyn do czytania nr 2/2023 będące w sprzedaży od 25 kwietnia br. w cenie 19,99 zł z bezpłatną dostawą do domu!

 Podana cena zawiera koszt przesyłki krajowej za pośrednictwem Poczty Polskiej. Magazyn zostanie wysłany w ciągu trzech dni od daty otrzymania wpłaty. Oferta ważna do wyczerpania nakładu.

 W numerze 2/2023:

 Czy Vermeer jest przereklamowany? Dlaczego Pippi musi upokarzać policjantów? Jak to jest być kotem oraz jak porozmawiać z drzewem, trawą i warzywem? Odpowiedzi na te i inne pytania wraz z inspirującymi wywiadami, esejami i recenzjami będzie można znaleźć w najnowszym numerze „Książek. Magazynu do czytania”.

 Bohaterką okładki najnowszego numeru jest Elżbieta Cherezińska, polska pisarka, teatrolog, specjalizuje się w powieści historycznej. W rozmowie z Małgorzatą I. Niemczyńską opowiada o zbiegach okoliczności, których nie wymyśliłby żaden pisarz oraz poleca siedem ulubionych powieści historycznych. Dodatkowo w kwietniowym wydaniu najciekawsze kryminały i thrillery wybrali Marta Bratkowska i Marta Górna, Natalia Szostak opowiedziała jakich historii potrzebują dziś sieci streamingowe, a Michał Nogaś porozmawiał z Garym Shteyngartem o tym, czy można żałować kogoś tak bardzo uprzywilejowanego jak zdecydowana większość mieszkańców Manhattanu.

 Ponadto tylko na naszych łamach będzie można przeczytać cały rozdział długo wyczekiwanej nowej powieści Hanyi Yanagihary „Do raju”. Żegnamy również zmarłą w marcu wybitną chorwacką pisarkę Dubravkę Ugrešic i publikujemy jej ostatni esej.

 

Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl