KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA nr 1/23 (bieżący)

  • nowość
Wysyłka: 4 dni
Cena: 19,99 zł 19.99
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

KSIĄŻKI MAGAZYN DO CZYTANIA nr 1/2023 (bieżący)

 Proponujemy Książki Magazyn do czytania nr 1/2023 będące w sprzedaży od 21 lutego br. w cenie 19,99 zł z bezpłatną dostawą do domu!

 Podana cena zawiera koszt przesyłki krajowej za pośrednictwem Poczty Polskiej.Magazyn zostanie wysłany w ciągu trzech dni od daty otrzymania wpłaty. Oferta ważna do wyczerpania nakładu.

 W numerze 1/2023:

 Dlaczego Pinokio przeraża Marcina Wicha? Kto nauczył nas populizmu? Co nas zachwyca, a co nie? Odpowiedzi na te i inne pytania wraz z inspirującymi wywiadami, esejami i recenzjami znajdują się w najnowszym numerze „Książek. Magazynu do czytania”. 

 Bohaterem okładki najnowszego magazynu jest Marcin Wicha, eseista i autor książek dla dzieci opowiada m.in. o 7 baśniach, które powinni przeczytać dorośli. „Sponsorem numeru” jest natomiast noblistka Wisława Szymborska, której cytaty z jej mniej znanych wierszy zostały rozsiane po całym magazynie. Dodatkowo w lutowym wydaniu Wojciech Orliński rozmawia z Jo Nesbø, Michał Nogaś w wywiadzie z AlejandroZabmrą szuka analogi między Chile, a Polską, a o losie ghostwriterów pisze Natalia Szostak.

 Stały dodatek dwumiesięcznika – „Książki dla Dzieci i Młodszych Dorosłych”, tym razem również jest niezwykle interesujący – czytelniczki i czytelnicy znajdą w nim rekomendacje nowości dla dzieci w różnym wieku, opowieść Karoliny Kija o współczesnych siłaczkach oraz felieton Jacka Podsiadły o Sienkiewiczu w Ameryce.

 Więcej informacji o działalności „Książek. Magazynu do czytania”, największego pisma literackiego w Polsce znaleźć można na popularnych profilach dwumiesięcznika: na Facebooku (ponad 57 tysięcy obserwujących) i Instagramie (ponad 18,5 tysięcy obserwujących) oraz w cotygodniowym, popularnym Booksletterze(Wyborcza.pl/newslettery). Od października 2021 r. w ramach podcastu „8:10” „Gazety Wyborczej” można słuchać nowego cyklu „Książki. Magazyn do słuchania” związanego z magazynem. Gospodarzem serii jest Michał Nogaś, który w każdym odcinku rozmawia z autorkami, autorami, tłumaczkami, tłumaczami, ilustratorkami i ilustratorami m.in. o ich dziełach, planach i pomysłach: Wyborcza.pl/podcast.

 

Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl