WYSOKIE OBCASY EXTRA od nr 1/20 (12 numerów)

WYSOKIE OBCASY EXTRA od nr 1/20 (12 numerów)
WYSOKIE OBCASY EXTRA od nr 1/20 (12 numerów)

WYSOKIE OBCASY EXTRA od nr 1/2020 (12 numerów)

 

Roczna prenumerata miesięcznika Wysokie Obcasy Extra obejmuje dwanaście kolejnych wydań i rozpoczyna się od nr 1/2020, który ukaże się 19 grudnia br.

 

Podana cena (89,00 zł) zawiera koszt przesyłki krajowej.

 

Wszystkie osoby*, które w okresie 21 listopada – 18 grudnia wykupią roczną prenumeratę krajową w cenie 89,00 zł, otrzymają prezent gwarantowany w postaci książki Alice Robb pt. Siła snów wydawnictwa Agora.

 

Dodatkowo 20 pierwszych osób* otrzyma świąteczny zestaw kosmetyków marki NUXE.

 

*O kolejności zgłoszeń decyduje data zaksięgowania wpłaty. Nagrody zostaną wysłane w przeciągu dwóch miesięcy od daty zakończeniu promocji.

Wysokie Obcasy Extra to magazyn, który ceni wartości, ale też jest otwarty na świat; jest kreatywny, inteligentny, odważny i zabawny. Skierowany do młodych, ambitnych, ciekawych świata i szukających inspiracji kobiet.  Nie unika tematów poważnych. Nie podtrzymuje stereotypów, nie traktuje protekcjonalnie. Docenia kobiety za to, jakie są.

„Nasze Czytelniczki jak u siebie czują się w Płocku, Warszawie i Londynie, nie mają kompleksów i tego oczekują od swojego pisma.”

 

Zamawiając prenumeratę miesięcznika możesz zaoszczędzić czas i pieniądze!

Cena: 89,00 zł 95,88 zł
Prenumerata
  • promocja
  • nowość

WYSOKIE OBCASY - PRACA od nr 1/2020 ( 6 numerów )

WYSOKIE OBCASY - PRACA od nr 1/2020  ( 6 numerów )
WYSOKIE OBCASY - PRACA od nr 1/2020 ( 6 numerów )

WYSOKIE OBCASY Wydanie Specjalne z cyklu PRACA Prenumerata roczna obejmuje 6 numerów Wydania Specjalnego Wysokich Obcasów z cyklu PRACA ukazujących się co dwa miesiące. Prenumerata rozpoczyna się od numeru, który ukaże się około 7 stycznia 2020.

Podana cena (69,95 zł) obejmuje koszty przesyłki krajowej.

Uwaga! Dla pierwszych 50 osób*, które wykupią prenumeratę roczną, wyjątkowy prezent – książka Agnieszki Jucewicz pt. „Czując”.

 

*Oferta dotyczy rocznej krajowej prenumeraty WYSOKIE OBCASY Wydanie Specjalne z cyklu PRACA i obowiązuje od 31 października do 20 grudnia 2019 r. O kolejności zgłoszeń decyduje data zaksięgowania wpłaty. Nagrody zostaną wysłane w ciągu 30 dni od daty zakończenia promocji. „Wysokie Obcasy Wydanie Specjalne z cyklu PRACA " to pismo, które chce inspirować kobiety i pomagać im w realizacji wyznaczonych celów zawodowych, bez straty dla życia osobistego. Magazyn dostarcza praktycznych informacji o pracy, pasji, życiu, psychologii, nauce i technologiach. Jest odpowiedzią na potrzeby czytelniczek oraz trendy, jakie wyznacza rynek.

Cena: 69,95 zł 83,94 zł
szt.
  • promocja
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl