WYSOKIE OBCASY EXTRA od nr 11/2019 (12 numerów)

WYSOKIE OBCASY EXTRA od nr 11/2019 (12 numerów)
WYSOKIE OBCASY EXTRA od nr 11/2019 (12 numerów)

WYSOKIE OBCASY EXTRA od nr 11/2019 (12 numerów)

Roczna prenumerata miesięcznika Wysokie Obcasy Extra obejmuje dwanaście kolejnych wydań i rozpoczyna się od nr 11/2019, który ukaże się 17 października br.

Podana cena (89,00 zł) zawiera koszt przesyłki krajowej.

Wszystkie osoby*, które wykupią roczną prenumeratę w cenie 89,00 zł, otrzymają prezent gwarantowany w postaci książki Adriana McKinty’ego „Łańcuch” Wydawnictwa Agora.

Dodatkowo 20 pierwszych osób* otrzyma zestaw marki YOPE, w skład którego wchodzą: świeczka, balsam do rąk i ciała oraz mydło w płynie o zapachu figi.

*Oferta dotyczy rocznej prenumeraty krajowej "Wysokich Obcasów Extra" i obowiązuje od 23 września do 16 października 2019.  O kolejności zgłoszeń decyduje data zaksięgowania wpłaty. Nagrody zostaną wysłane w przeciągu dwóch miesięcy od daty zakończeniu promocji.

Wysokie Obcasy Extra to magazyn, który ceni wartości, ale też jest otwarty na świat; jest kreatywny, inteligentny, odważny i zabawny. Skierowany do młodych, ambitnych, ciekawych świata i szukających inspiracji kobiet.  Nie unika tematów poważnych. Nie podtrzymuje stereotypów, nie traktuje protekcjonalnie. Docenia kobiety za to, jakie są.

„Nasze Czytelniczki jak u siebie czują się w Płocku, Warszawie i Londynie, nie mają kompleksów i tego oczekują od swojego pisma.”

Zamawiając prenumeratę miesięcznika możesz zaoszczędzić czas i pieniądze!

Cena: 89,00 zł 95,88 zł
Prenumerata
  • promocja
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl