WYSOKIE OBCASY PRACA

WYSOKIE OBCASY EXTRA nr 7/22( bieżący)

WYSOKIE OBCASY EXTRA nr 7/22( bieżący)
WYSOKIE OBCASY EXTRA nr 7/22( bieżący)

WYSOKIE OBCASY EXTRA nr 7/2022 (bieżący)

 Proponujemy Wysokie Obcasy Extra nr 7/2022 będące w sprzedaży od 15 czerwca 2022 w cenie 9,99 zł z bezpłatną dostawą do domu!

 Podana cena zawiera koszt przesyłki krajowej priorytetowej za pośrednictwem Poczty Polskiej. Magazyn zostanie wysłany w ciągu trzech dni od daty otrzymania wpłaty. Oferta ważna do wyczerpania nakładu.

 W numerze 7/2022:

 „Weź oddech” z „Wysokimi Obcasami Extra” – lipcowe wydanie pisma w nowej odsłonie! Znajdą się w nim nowe formaty dziennikarskie, teksty kolejnych cenionych autorek i ekspertek, a wszystko to w zmienionej, nowocześniejszej i wygodniejszej do czytania szacie graficznej.

 Tematem numeru jest hasło „Weź oddech” – na łamach pisma m.in. artykuły i wywiady o tym, jak odpoczywać i zatrzymać się w pędzącym świecie. W cyklu tekstów pod tym tytułem znane i znani opowiadają, jak nauczyli się odpoczywać, po co im odpoczynek oraz skąd biorą nową energię. Na początek czytelnicy i czytelniczki „Wysokich Obcasów Extra” poznają wypowiedzi Doroty Wellman, Adama Wajraka i Organka. Natomiast o tym, dlaczego odpoczynek jest trudną sztuką, w rozmowie z Patrycją Pustkowiak opowie prof. Mirosława Marody.

 Na okładce magazynu zdjęcie Helen Mirren, wybitnej brytyjskiej aktorki teatralnej, telewizyjnej i filmowej - jak pisze w tekście o niej Maja Staniszewska, tylko ona może jednego dnia pędzić obok pałacu Buckingham sportowym samochodem w „Szybkich i wściekłych”, a następnego pić herbatkę z królową.

 Oprócz tego czytelniczki nowych „Wysokich Obcasów Extra” mogą zobaczyć największe polskie artystki w obiektywie Tadeusza Rolkego - bez trików i retuszu, a także poznać słówka, dzięki którym można rozmawiać o seksie. Na stronach poświęconych psychologii rozmowy z ekspertkami o zaburzeniach osobowości z pogranicza oraz o obsesyjnej zazdrości. Z kolei w sekcji poświęconej modzie i urodzie przegląd letnich kolekcji i opis gorących emocji, które budzą ubrania włoskich projektantów, a także pomysły na wakacyjny lekki make-up. W numerze nie brakuje też wywiadów ze znanymi postaciami – są nimi m.in. aktorzy Andrzej Seweryn i Juliusz Chrząstowski, Emeli Sandé - szkocka piosenkarka i autorka tekstów, a także Jacques Audiard - francuski reżyser, scenarzysta i producent filmowy, zdobywca Złotej Palmy na festiwalu w Cannes za film „Imigranci”. „Wysokie Obcasy Extra” przedstawiąją też propozycje wakacyjnych wypraw w nieznane, warte zobaczenia – choćby na weekend – miejsca w Tyrolu, a także pomysł na zielony raj w centrum miasta.

 Od numeru lipcowego „Wysokie Obcasy Extra” będą ukazywać się w zmienionej makiecie i z nowym logo. Nowości związane z układem i szatą graficzną miesięcznika opracował znany projektant wydań prasowych Jacek Utko. 

 - Nowa makieta „Wysokich Obcasów Extra” jest zmianą rewolucyjną – to nowe logo, nowe fonty, nowe działy i rubryki. Dzięki temu magazyn jest bardziej nowoczesny, wysublimowany, zadziorny, a jednocześnie czerpie z klasyki. Na jego łamach pojawiło się dużo krótkich form, kilka rubryk i sekcji zostało skróconych, a inne rozszerzone - przewartościowaliśmy układ pisma, żeby bardziej odpowiadał oczekiwaniom czytelników. Zależało nam na tym, żeby miesięcznik był bardziej przyjazny, uporządkowany, łatwiejszy w odbiorze, mniej hermetyczny, ale zarazem z klasą - to niełatwe połączenie i największe wyzwanie w projekcie – wyjaśnia Jacek Utko.

 - Zachowałyśmy naszą unikatową wartość na rynku pism kobiecych: w „Wysokich Obcasach Extra” cały czas jest dużo do czytania – zapewnia Aleksandra Klich, redaktorka naczelna magazynu. - Dzięki zmianom wprowadzonym przez Jacka Utkę i naszą dyrektorkę kreatywną Martę Szamburską gazeta wypiękniała, jest elegancka, luksusowa i łatwiejsza w czytaniu. A dodatkowo, odpowiadając na potrzeby naszych czytelniczek, wzmocniłyśmy dział psychologiczny o nowe poradnikowe formaty i teksty ekspertek, ulepszyłyśmy nawigację, wyraźniejszy jest też temat numeru – dodaje Klich.

 Z „Wysokimi Obcasami Extra” nadal są związane znane i lubiane autorki oraz ekspertki: Natalia de Barbaro, Dorota Szelągowska, Grażyna Plebanek, Dorota Wellman, Katarzyna Kucewicz i Joanna Okuniewska, a także pisarze i publicyści Mariusz Szczygieł i Michał Cichy. Oprócz tego redakcja zaprosiła do współpracy Magdę Grzebałkowską i Ewę Winnicką - autorki podcastu „Jak się starzeć bez godności". Ich pierwszy tekst pojawił się właśnie w lipcowym wydaniu „Wysokich Obcasów Extra”.

 Zapraszamy do lektury!

 

Cena: 9,99 zł
szt.
  • nowość

WYSOKIE OBCASY - PRACA od nr 3/22 ( 4 wydania )

WYSOKIE OBCASY - PRACA od nr  3/22 ( 4 wydania )
WYSOKIE OBCASY - PRACA od nr 3/22 ( 4 wydania )

PRACA WYSOKIE OBCASY od nr 3/2022 (4 numery)

Roczna prenumerata dwumiesięcznika Praca Wysokie Obcasy obejmuje cztery kolejne wydania i rozpoczyna się od nr 3/2022, które ukaże się 1 września 2022 r. Ostatnim wydaniem, który Państwo otrzymają będzie numer 2/2023 (wg aktualnej numeracji).

Podana cena (47,99 zł) zawiera koszt przesyłki krajowej za pośrednictwem Poczty Polskiej.

25 pierwszych osób*, które w okresie 3 czerwca – 11 sierpnia 2022 wykupią roczną prenumeratę krajową w cenie 47,99 zł, otrzymają prezent gwarantowany w postaci książki Esther Duflo i Abhijit V. Banerjee pt. „Good Economics. Nowe rozwiązania globalnych problemów”.

* O kolejności zgłoszeń decyduje data zaksięgowania wpłaty. Nagrody zostaną wysłane wraz z pierwszym wydaniem w prenumeracie tj. nr 3/2022.
Praca Wysokie Obcasy to pismo, które chce inspirować kobiety i pomagać im w realizacji wyznaczonych celów zawodowych, bez straty dla życia osobistego. Magazyn dostarcza praktycznych informacji o pracy, pasji, życiu, psychologii, nauce i technologiach. Jest odpowiedzią na potrzeby czytelniczek oraz trendy, jakie wyznacza rynek, gdzie kobiety liczą się coraz bardziej i mają coraz więcej do powodzenia.

Zamawiając prenumeratę zaoszczędzasz czas i pieniądze!

 

 

Cena: 47,99 zł 63,96 zł
Prenumerata
  • promocja
  • nowość

WYSOKIE OBCASY - PRACA nr 2/22( bieżący)

WYSOKIE OBCASY - PRACA nr 2/22( bieżący)
WYSOKIE OBCASY - PRACA nr 2/22( bieżący)

Praca Wysokie Obcasy nr 2/2022 (bieżący)

Zachęcamy do pozostania w domu i proponujemy dwumiesięcznik Praca Wysokie Obcasy nr 2/2022 (numer bieżący) w cenie 15,99 zł z bezpłatną dostawą!

Podana cena zawiera koszt przesyłki krajowej za pośrednictwem Poczty Polskiej. Magazyn zostanie wysłany w ciągu trzech dni od daty otrzymania wpłaty. Oferta ważna do wyczerpania nakładu.

W numerze 2/2022:

Tematem głównym najnowszego wydania „Praca Wysokie Obcasy” są pracujące matki. Redakcja magazynu opowiada o buncie Matki Polki i zastanawia się, dlaczego kobiety w Polsce tak późno decydują się na potomstwo, a tym, które posiadają już dzieci, jak udaje się łączyć życie zawodowe i rodzinne.
W tej części numeru redakcja rozmawia także z działaczką feministyczną zajmującą się prawami reprodukcyjnymi Nadią Oleszczuk. Aktywistka opowiada o cały czas istniejącej we współczesnym świecie dyskryminacji kobiet, braku możliwości rozwoju zarówno na polu zawodowym, jak i rodzinnym, braku zabezpieczeń socjalnych dla matek czy odpowiednich rozwiązań systemowych.
Okładkowym tematem numeru jest powrót do pracy w biurze. O tym, czy w ogóle nastąpi i jak będzie wyglądał wielki „come back” do pracy stacjonarnej, podobnej do tej sprzed pandemii COVID-19 pisze dziennikarka Edyta Bryła.
W dziale „Psychologia” czytelniczki przeczytają z kolei wywiad Ewy Pągowskiej z psycholożką społeczną dr Ewą Jarczewską-Ger, która tłumaczy, w jaki sposób pracować, gdy obok nas, tuż za wschodnią granicą toczy się wojna. Edyta Bryła opisuje natomiast powstały w czasie pandemii nowy typ pracy, polegający na jej unikaniu.
W nowej „Pracy Wysokie Obcasy” znaleźć można odpowiedzi na pytania, skąd się bierze autorytet i jak go utrzymać, w jaki sposób radzić sobie z wysokowrażliwością oraz jakie trendy w technologii i nauce przewiduje na najbliższy czas futurolożka Amy Webb.

 

 

Cena: 15,99 zł
szt.
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl